"Derneklerimizle görüşmelerimizi sürdürüyoruz"

Gölcük Kültür Dernekleri Platformu Dönem Başkanı Akif Alponat, 29 Nisan günü başlayan ve 17 Mayıs tarihinde sona erecek olan tam kapanma sürecinden sonrasını gazetemize değerlendirdi.

Bayram sonrası sürece göre etkinlik yapabiliriz

Başkan Alponat, yaptığı açıklamada “Ülkemiz genelinde, kısmi kapanma günlerinde vaka sayılarının azalmaması sebebiyle 29 Nisan gününden itibaren başlayan, 17 Mayıs tarihinde sona erecek olan tam kapanma günleri içerisindeyiz. Bu sürecin sonunda, vaka sayılarının azaldığını, daha iyi sonuçların elde edildiğini görmeyi temenni ediyoruz. Tam kapanma günlerinde derneklerimizle iletişim halinde olmayı sürdürüyoruz. Evlerimizden, zorunlu olmadıkça çıkmamamız gerektiğini bütün dernek başkanlarımız ve yöneticilerimiz iletiyor. Bu konuda her birimizin duyarlı olduğunu söylemek mümkün. Derneklerimizle whatsapp üzerinden görüşmelerimizi sürdürüyoruz. Fikir alışverişlerinde bulunuyoruz ve önerilerimizi birbirimize anlatarak beyin fırtınası yapıyoruz. Bayram sonrasındaki sürece göre çeşitli etkinlikler yapmayı elbette isteriz.

Bayram sonrası ilk toplantımızı yapacağız

Derneklerimizle yaptığımız görüşmelerde, bayram sonrasında bir toplantı yapmak adına fikir birliğine vardık. Yani bayram sonrasında ilk toplantımızı yapacağız. Zorlu bir sürecin içerisindeyiz. Ümidimiz koronavirüs sürecinin sağlıklı bir şekilde sona ermesi ve eski normal hayatımıza devam etmemizdir. Aşılama sürecinin de ilerlemesi ile birlikte umuyoruz ki daha güzel sonuçlar ortaya çıkar. Bu vesile ile tüm halkımıza ve derneklerimize şimdiden mutlu bir bayram geçirmeleri temennisini iletiyoruz” şeklinde konuştu.  

- Gölcük Gündem, Gündem bölümünde yayınlandı
https://www.golcukgundem.com/haber/7056710/derneklerimizle-gorusmelerimizi-surduruyoruz