Değirmenderespora taze kan

Eskişehirspor, Rizespor, Boluspor ve son olarak Beyköy Belediyespor forması giyen Stoper bölgesinde mücadele eden Doğukan Sılacı Değirmenderesporla anlaştı. Değirmenderespor tesislerinde oyuncunun menajeri Serdar Görmüş ile yöneticiler Dinçer Sirmen ve Kerem Kılıç hazır bulundu.

Değirmenderesporda olmaktan mutluyum

Değirmenderespor forması altında mücadele edecek olan tecrübeli stoper Sılacı " Değirmenderespor a geldiğim için mutluyum . Takımımızın daha iyi yerlere gelmesi için mücadelemi üst seviyede göstermek istiyorum. Transferde emeği geçen başta başkanımız olmak üzere hocama ve yönetime teşekkürlerimi sunuyorum"dedi.

Ligler başlayacak gibi hazırlanıyoruz

Bal liginin başlamasına sayılı günler kala yapılan transferi değerlendiren Başkan Severcan Kara "ligler başlayacak gibi hazırlıklarımıza devam ediyoruz. Büyük ihtimalle bugün yarın Bal liginin oynanıp oynanmayacağı belli olacak. Her ihtimali değerlendirdik. Biz Değirmenderespor olarak eksik ve aksak gördüğümüz nokta transferleri  teknik kadronun raporu doğrultusunda yapmaya devam edeceğiz. Tecrübeli stoper Doğukan Sılacı camiamıza hayırlı olsun"dedi.

- Gölcük Gündem, Spor bölümünde yayınlandı
https://www.golcukgundem.com/haber/7045987/degirmenderespora-taze-kan