Yasaklarda Gölcük'te hummalı çalışma

Temizlik İşleri Müdürlüğü bünyesinde kurulan yabani otları kesim ekibi de çalışmalarına başladı. Belli bir program dahilinde tüm ilçe genelinde çalışma yapacak ve talepleri yerine getirecek olan ekip yabani otları temizleyerek cadde ve sokakların güzel görünüme kavuşmasını sağlayacak. Ayrıca ekipler cadde ve sokakları da yıkayarak genel temizlik çalışmasına da devam ediyor.

ASFALT YAMA ÇALIŞMASI SÜRÜYOR

Fen İşleri Müdürlüğü bünyesinde kurulan ekipler de kent genelinde kış aylarında bozulan yolları ve kaldırımları onarmaya devam ediyor. Asfalt yama çalışması ile yolların konforu arttırılırken sokağa çıkma kısıtlamasında ve sonraki günlerde de çalışmaların devam edeceği bildirildi. Ayrıca alt geçitlerde de temizlik çalışması yapılarak duvarlar boyanıyor.

DEZENFEKTE ÇALIŞMASI DA DEVAM EDİYOR

Çevre Koruma Müdürlüğüne bağlı ekipler Korana Virüs vakası görülen apartmanları ve kamu alanlarını aralıksız dezenfekte ediyor. Sosyal İşler Müdürlüğüne bağlı ekipler de Vefa Sosyal Destek Grubu olarak vatandaşlardan gelen talepleri yerine getiriyor. Zabıta Müdürlüğü de Korona Virüs salgını nedeniyle Ramazan Bayramının sonuna kadar devam edecek sokağa çıkma kısıtlamasıyla ilgili denetimlerini sürdürüyor.

- Gölcük Gündem, Gündem bölümünde yayınlandı
https://www.golcukgundem.com/haber/7044227/yasaklarda-golcukte-hummali-calisma