Kaymakamlık makamı Ecrin Melis'e emanet

23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı öncesinde Gölcük Kaymakamlığı makamı Değirmendere Şehit Cengiz Topel İlkokulu 4. sınıf öğrencisi Ecrin Melis Genç'e emanet edildi.

Gölcük Kaymakamı Cengiz Karabulut'un makamında  Değirmendere Şehit Cengiz Topel İlkokulu Müdürü Güney Yılmaz, Ecrin Melis Genç’in annesi Emine Genç ve babası Mustafa Murat Genç de hazır bulundu. İlkokul öğrencisi Ecrin Melis, ilk olarak Kaymakam Karabulut’a çiçek takdiminde bulundu. Ardından Kaymakam Karabulut da Ecrin Melis’e hediyesini verdi.

Eğitimi hakkında bilgi verdi

Ziyaretin devamında Kaymakam Karabulut, makam koltuğunu Ecrin Melis’e devretti. İlk olarak Kaymakam Karabulut ile tanışan Ecrin Melis, eğitimindeki son durum ve sınavları hakkında bilgiler verdi. Uzaktan eğitimlerin devam ettiğini ve birinci sınavlarını tamamladıklarını söyleyen Ecrin, eğitimlerine koronavirüs pandemisi nedeniyle evlerinde devam ettiklerini ifade etti. Kaymakam Karabulut, Ecrin’e eğitiminde başarılar diledi ve tüm öğrencilerin 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı’nı kutladığını dile getirdi.

İlçe Sağlık Müdürü Çolularla görüştü

Kaymakam Karabulut’un makam koltuğuna oturan Ecrin Melis, Kaymakam Karabulut’un kendisine vermiş olduğu bilgiler dahilinde, İlçe Sağlık Müdürü Yusuf Çolular ile görüşmek üzere telefon etti. İlçe Sağlık Müdürü Çolular’ın kendisine bağlanması sonrasında aşıların yapılması ve vaka sayıları konularında bilgiler alan Ecrin, İlçe Sağlık Müdürü’ne görevlerinde başarı ve kolaylıklar dilediğini ifade etti. İlkokul öğrencisi Ecrin, ziyaretin sonunda bu günü kendilerine ayıran Kaymakam Karabulut’a teşekkürlerini sundu. 

- Gölcük Gündem, Gündem bölümünde yayınlandı
https://www.golcukgundem.com/haber/7007143/kaymakamlik-makami-ecrin-melise-emanet