Ellibeş, Osmanlı kahvecisinde

İlçemizin sevilen genç iş insanları Murat-Hakan Seslikaya kardeşlerin sahibi olduğu Osmanlı Kahvecisinin konuğu Kocaeli AKP il Başkanı Mehmet Ellibeş oldu. Başkan Ellibeş'e il yönetim kurulu üyesi Serkan Ateş ve Disiplin kurulu üyesi Temel Erten eşlik etti. Haber; Gökhan Torun

Hayırlı olsun

Başkan Ellibeş "Pandemi nedeniyle  birçok alışkanlıklarımız değişti. Önceliklerimiz değişmek zorunda kaldı. Şükürler olsun ki sayın Cumhurbaşkanımızın güçlü iradesi ve yönetimiyle  normalleşmek için ilk adımı attık. Bunun devamının gelmesi için her birey maske, mesafe ve hijyeni elden bırakmadan sosyalleşmeye çaba göstermedikçe yine zor günler bizleri bekliyor olur. O yüzden ilimizin yüksek risk grubundan çıkması için hepimiz vatandaş olarak üzerimize düşen görevi yapmak zorundayız.  Bugün programlarından arta kalan zamanda doğup, büyüdüğüm ilçemizin genç yatırımcılarına hayırlı olsun ziyaretinde bulunarak Rabbim bol kazançlar nasip etsin dileklerimi ilettim. Allah mahcup etmesin"dedi.

Teşekkür etti

Osmanlı Kahvecisinin sahibi Murat Seslikaya " her daim yanımızda olan, destekleriyle  onur duyduğumuz eski Belediye Başkanımız, AKP il Başkanımız abimiz, amcamız Mehmet Başkana bunca sıkışık programlarına rağmen bizi unutmadığı için teşekkür ederiz" dedi.

- Gölcük Gündem, Esnaf bölümünde yayınlandı
https://www.golcukgundem.com/haber/6552121/ellibes-osmanli-kahvecisinde