Elini kıyma makinesine kaptıran askeri itfaiye kurtardı

Edirnede vatani görevini yapan er sabah saatlerinde elini kıyma makinesine kaptırdı. Edirneden kıyma makinesi ile Kocaelinde özel bir hastaneye getirilen vatandaş Kocaeli İtfaiyesinin de katıldığı operasyonla kurtarıldı.

KOCAELİYE SEVK EDİLDİ

Edirnede vatani görevini yapan Er görevli olduğu mutfakta çalıştığı sırada elini kıyma makinesine kaptırdı. Olay yerinde yapılan müdahalede askerin kolu kıyma makinesinden çıkarılamadı. Olayın yaşandığı askeriyedeki nöbetçi subaylar yaralı askeri kıyma makinesiyle hastaneye kaldırdı. Edirnede gerekli sağlık müdahalesi yapılamadığı için yaralı asker Kocaelideki özel bir hastaneye sevk edildi.

İTFAİYE AMELİYATA KATILDI

4 parmağının ezilerek parçalandığını gören doktorlar durumu itfaiye ekiplerine bildirdi. Kocaeli Büyükşehir Belediyesi İtfaiye Dairesi Başkanlığı ekipleri hastaneye sevk edildi. Ameliyathanede görev yapacakları için itfaiye ekiplerine de ameliyat kıyafetleri giydirildi. Doktorlar itfaiye ekiplerinin gelmesiyle birlikte operasyona başladı.

OPERASYON 2 SAAT SÜRDÜ

Kocaeli itfaiyesi ekipleri yaralı askerin kurtarılması için titiz bir operasyon yürüttü. İtfaiye ekipleri 2 saatlik bir operasyonun ardından yaralı askerin kolunu kıyma makinesinden çıkardı. İtfaiye ekiplerinin ardından yaralı askere doktorlar müdahale etti.

- Gölcük Gündem, Gündem bölümünde yayınlandı
https://www.golcukgundem.com/haber/5635354/elini-kiyma-makinesine-kaptiran-askeri-itfaiye-kurtardi