AKP ve MHP'ye iadeye ziyaret

Türk Harb-İş Sendikası Kocaeli Şube Başkanı Korkut Gökbayrak ve yönetimi, Gölcük AKP ve MHP'yi ziyaret etti.

Önce MHP ziyaret edildi

Türk Harb-İş Sendikası Kocaeli Şube Başkanı Korkut Gökbayrak " İlçemizde faaliyet gösteren değerli siyasi parti ilçe Başkanları ve yöneticilerini ziyarete devam ettik. bu kapsamda  MHP Gölcük ilçe Başkanı sayın Bilal Çakır ve yönetimine iade-ii ziyarette bulunarak Türkiye gündemindeki konularla ilgili görüş alışverişinde bulunduk.. Misafirperverliklerinden dolayı camiam adına teşekkür ederim"dedi.

Gölcük MHP ilçe Başkanı Bilal Çakır "ilçemizin ve ülkemizin güzide sendikası Türk Harb-İş Sendikası Başkanı ve yönetimine nazik ziyaretlerinden dolayı teşekkür eder, başarılar dilerim" dedi. Başkan Gökbayrak ve ekibi MHP ziyaretinin ardından AKP'ye gittiler.

AKP'yi  ziyaret etti

Türk Harb-İş Sendikası Kocaeli Şube Başkanı Korkut Gökbayrak "AK Parti Gölcük ilçe Başkanı sayın Çetin Seymen ve yönetimine yeni yaptıkları Genel kurul sonrası hayırlı olsun ziyaretinde bulunduk. Sendika dünyası ve emek dünyası hakkında sohbet edip memleket ve ilçe gündemini konuştuk. Misafirperverliklerinden dolayı teşekkür ederim"dedi.

Gölcük AKP ilçe Başkanı Çetin Seymen "kongremizin ardından ziyaretleri ile bizleri onurlandıran Türk Harb-İş Sendikası Kocaeli şube Başkanı Korkut Gökbayrak ve yönetimine nazik ziyaretlerinden dolayı teşekkür ederim.


- Gölcük Gündem, Gündem bölümünde yayınlandı
https://www.golcukgundem.com/haber/5598794/akp-ve-mhpye-iadeye-ziyaret