Uzuner'e ziyaretler devam ediyor

Seka Devlet hastanesinde katarakt ameliyatı olup tekrar işinin başına geçen gazetemizin sahibi Caner Uzuner'e ziyaretler devam ediyor.

Geçmiş olsun

İlçemizin sevilen esnaflarından Şen Balık'ın sahibi Zafer Birdal, gazetemizin sahibi Caner Uzuner'i ziyaret ederek geçmiş olsun temennisinde bulundu. Birdal "  işlerimizin yoğunluğundan çevremizde olup bitenlere vakıf olmakta gecikiyoruz. Malum sabahın ilk ışıkları ile mesaiye başlayıp geç vakte kadar işimizin başındayız. Sizler gibi değerli abilerimizin sağlık ve sıhhatine önem verdiğimizden gecikmiş bir geçmiş olsun dileklerimizi yüz yüze yapayım dedim. Çok geçmiş olsun, sizleri sağlıklı ve sıhhatli görmekten mutlu oldum"dedi.

Teşekkür ederim

Gazetemizin sahibi Caner Uzuner " Nazik ziyaretinizden dolayı teşekkür ederim. Sağlık her şeyin önünde dediklerinde latife gelirdi. Şimdi bu işin latife olmadığını gerçekten sağlığın çok kıymetli olduğunu daha iyi anladım. Değerli dostlarımın destekleri, sevgi ve saygılarıyla çabuk toparlandık. İşimizin başındayız nerde kalmıştık demeden çalışmaya devam"dedi.

- Gölcük Gündem, Gündem bölümünde yayınlandı
https://www.golcukgundem.com/haber/5508952/uzunere-ziyaretler-devam-ediyor