LÖSEV Gölcük'te vatandaşı bilgilendirdi

Lösemili Çocuklar Vakfı (LÖSEV) İstanbul Şubesi ilimizde kansere karşı farkındalık yaratmak için Gölcük ve Değirmendere de kamuoyunu bilinçlendirme çalışması gerçekleştirdi.  Lösemi tedavisi tamamlanmış gençlerinde yoğun katılım gösterdiği çalışmalarda renkli anlar yaşandı.

Kaymakam Karabulut'u ziyaret ettiler

LÖSEV İstanbul Şubesi sık sık Marmara Bölgesi’nde yer alan illere ziyarette bulunarak hem kayıtlı aileleriyle ilgileniyor hem gönüllülerle birlikte hastalığa dikkat çekmek amacıyla farkındalık çalışmalarını gerçekleştiriyor. 17 Temmuzda ilçemize gelen Lösev aktif iletişim yönetmeni Yaprak Çalıkıran ve  Sosyal Hizmetler Sorumlusu Nazimet Tan Tıldız Gölcük Kaymakamı Cengiz Karabulut'u ziyaret edip bilgi verdikten sonra  Gölcük Anıtpark ve Değirmendere vapur iskelesi önünde yetkililer ve Lösev gönüllüleriyle yapılan çalışmada hem kamuoyu bilinçlendirildi hem de Kurban Bağışına dair sorular cevaplandı.

Siz de Lösev in web sitesini ziyaret ederek kurban bağışınızı gerçekleştirebilir, gönüllü üye olarak çalışmalarda yer alabilirsiniz.
www.losev.org.tr

- Gölcük Gündem, Gündem bölümünde yayınlandı
https://www.golcukgundem.com/haber/5017542/losev-golcukte-vatandasi-bilgilendirdi