Garipoğlu Aday mı oluyor?

 MHP Genel Merkezi ve Kocaeli teşkilatları tarafından tanınan ve sevilen Gölcük MHP eski ilçe Başkanı Kemal Garipoğlu kongre'de aday olabileceğinin sinyalini verdi.

İstişare yapacağım

Önceki dönem Gölcük MHP ilçe Başkanı Kemal Garipoğlu gazetemize konu ile ilgili açıklamada bulundu.  Eski ilçe Başkanı Garipoğlu "yapılacak ilçe kongresinde  partili arkadaşlarım ile yapacağım istişare sonucunda Genel Merkeze ziyaret yapacağım bu ziyaretten sonra karar vereceğim" dedi.

GARİPOĞLU KİMDİR?

Milliyetçi Hareket Partisi Kocaeli’nde 30 yılını geçirmiş, MHP camiası tarafından yakinen tanınan, MHP genel merkezi ile ilişkileri çok iyi olmuş, Ülkü ocakları ve yöneticileri ile beraber hareket etmiş bir dönem de MHP Gölcük İlçe Başkanlığı görevini sürdürmüş bir isim Kemal Garipoğlu. Kars, Ardahan, Iğdır Derneğinde başkanlık görevi yaparken, sosyal hayattan hiç kopmamış halk oyunlarının usta hocası olarak onlarca genci bu noktada yetiştirmiş, halk oyunları derneğinde başkanlık görevini de sürdürmüş. Bunun yanında Kocaeli genelinde Karslı en büyük sülalelerden birine sahip olan Garipoğlu, toplumda, dürüst, güvenilir, sevilen biri olarak tanınıyor. MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli’nin her zaman yanında olurken, davasına da hiçbir zaman ihanet etmemiş. Garipoğlu’nun adaylığının MHP camiasına bomba gibi düşmesi bekleniyor.

- Gölcük Gündem, Siyaset bölümünde yayınlandı
https://www.golcukgundem.com/haber/5007659/garipoglu-aday-mi-oluyor