Çözüm bulunmasını talep ediyoruz

İYİ Parti Gölcük İlçe Başkanı İsmail Aynacı, partilerinin çalışmaları hakkında bazı açıklamalarda bulundu.

Bu kararı memnuniyetle karşıladık

Başkan Aynacı, yaptığı açıklamada “Geçtiğimiz hafta içinde Türk milleti için çok önemli bir değer olan Ayasofya Camii, tekrar ibadete açılmıştır. Bu kararı memnuniyetle karşıladık, hayırlı olmasını diliyoruz. Bu vesileyle de İstanbul’u bize hediye eden büyük hükümdar Fatih Sultan Mehmet Han’ı ve İstanbul’u işgalden kurtararak şanlı bayrağımızı tekrar göndere çeken Mustafa Kemal Atatürk’ü saygı ve rahmetle anıyoruz.

Vatandaş yürüyüşe gitmekten korkuyor

Vatandaşlarımızın bize ilettiği problemleri, Gölcük halkı adına sürekli olarak gündeme taşıyoruz ve umuyoruz ki yerel yöneticilerimiz bunları dikkate alarak bu konularla ilgili çözüm üretme gayreti içerisine giriyordur. Son olarak Gölcük’ün muhtelif mahallelerinde sokak köpeklerinin saldırıları, vatandaşlarımızı mağdur ve tedirgin etmektedir. Bazı vatandaşlarımız, evlerinin etrafında yürüyüşe dahi gitmekten korktuklarını bize iletiyor. Bu konuda sokak hayvanlarımızın da birer can olduğu bilinciyle makul bir çözüm bulunmasını, Gölcük Belediye Başkanımız Sayın Ali Yıldırım Sezer Bey’den talep ediyoruz.

Gençlik kollarını övdü

Gölcük Gençlik Kollarımız, genel merkezimizin işaret ettiği toplumsal meseleleri gündeme taşımak ve mağdurlarla iletişim içinde olmak adına faaliyet içerisindedir. Bu doğrultuda İlçe Gençlik Kolları Başkanımız Hakan Küçük ve yönetim kurulundan arkadaşları, geçtiğimiz hafta Kocaeli EYT Derneği’ni ziyaret ederek EYT’li vatandaşlarımızın sıkıntılarını dinlemiş ve Gölcük İYİ Gençlik olarak yanlarında olduklarını beyan etmişlerdir. Arkadaşlarımız bu hafta da THK’yı ziyaret edeceklerdir. Kendilerini takdir ederek izliyoruz. Türkiye’yi iyi yarınlara ulaştıracak olan azim ve kararlılığı onlarda görüyoruz” dedi. 

- Gölcük Gündem, Siyaset bölümünde yayınlandı
https://www.golcukgundem.com/haber/5005864/cozum-bulunmasini-talep-ediyoruz