Çekip gidin bir zahmet

Caner Uzuner
Caner Uzuner

Kocaeli CHP örgütleri neden suskun? CHP, Kocaeli’de  Büyükşehir belediye Başkan aday aday iki kişi hariç başka aday arıyor mu? CHP Genel Merkezi Kocaeli’yi gözden çıkardı mı? Sokakta herkes bunları konuşuyor.

Kocaeli tarihinin en basiretsiz yönetimi iş başında. Büyükşehir adayı çıkartamayan Kocaeli il Başkanı sevgili Cengiz ağabeyim kusura bakma hemen istifa et. CHP ilçe başkanları anahtarları masanın üzerine koyun çekin gidin. Milletvekilleri size yazıklar olsun, CHP Kocaeli'de sıfır çekecek ne bekliyorsunuz?

Kocaeli, CHP Genelbaşkanı Kemal Kılıçdaroğlunun iki dudağı arasında pazarlık konusu ise vallahi billahi partiye kilit vurun,hepiniz çekip gidin. Yazıktır, günahtır CHP seçmeni hergün hayal kırıklığı yaşıyor. İlçelere aday bulamayan,Büyükşehiri ağzına almayan bir partiden başarı bekleyen hayal kurar.

En üzüldüğüm şey aday olmuş, aday olmayı hayal edenlerin maddi ve manevi yıkıma uğrayacak olmasıdır. Hadi onuda geçtim, ya CHP seçmeni, onların günahı ne? Yahu ekonomiyi çökerten CHP olsa ulan yüzleri yok milletin önüne çıkmaya diyeceğim. "İslamın güncellenmesi lazım" diyen Kılıçdaroğlu olsa vallahi sokağa çıkamayacağız da ondan aday bulamıyoruz diyeceğim. "Yunan kazansaydı" diyen adamı ziyaret eden hain Kılıçdaroğlu olduğu için millet oy vermez diye aday bulamıyoruz diyeceğim. Yahu ne diyeyim, ne yazayım alooo siz kendinizdemisiniz. Alo silkelenin kendinize gelin. Kocaeli Büyükşehir adayı olarak kimseyi bulamıyorsanız bu kenti terk edin. Ama sizin korkunuzu biliyorum. Eğer Büyükşehir adayı oy arttırırsa yarın Milletvekili olmak ister işte o zaman işiniz zorlaşır demi.. Sırf bu yüzden gerçekten Kocaeli'de ses getirecek adayların olduğunu bildiğiniz halde yerinizde oturuyorsanız CHP’ye en büyük ihaneti yapıyosunuz demektir.  Bu millet bunun hesabını size sorar bilesiniz...

Ha CHP yönetimi Kocaeli ilini İYİ Partiye bıraktıysa bunu CHP seçmenin bilme hakkı var. Daha dün kurulan parti Kocaeli'de CHP’nin önündeyse İYİ Partiyi tebrik ederim. Ve siz CHP Kocaeliyi yönetenlere söyleyeceğim tek şey partiyi rahatlatacak adımı atın, çekip gidin...

 

 

- Gölcük Gündem, Caner Uzuner tarafından kaleme alındı
https://www.golcukgundem.com/makale/1754508/caner-uzuner/cekip-gidin-bir-zahmet