"İlk adım ruhu ile 19 Mayıs Gençlik ve Spor bayramı kutlu olsun"

Gölcük İYİ Parti ilçe Başkanı İsmail Aynacı, 19 Mayıs Atatürk'ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramı nedeniyle mesaj yayınladı.

Başkan Aynacının mesajı;


"19 Mayıs 1919...Ulu Önderimiz Mustafa Kemal Atatürk Samsun'a giderek Anadolu 'da kurtuluş meşalesini yakarak,bir milleti tekrar küllerinden ortaya çıkarmıştır.
Bu hareket, İlk adım ruhunun istikbali, istiklalden ayrı düşünmeyip bugünü gençlerin bayramı ilan eden büyük bir vizyonun imzasıdır.
Türk gençlerinin Ata' sının izinde ,kendisine armağan ve emanet edilen bu kutlu yolda, Cumhuriyeti'ni koruyup kollaması gereken tarihi günlerden geçmekteyiz.
Ne yazık ki,iktidarın ülkemizi içine soktuğu bu büyük çıkmazdan en çok etkilenen, geleceğini ve önünü göremeyen gençlerimizdir. Her birinin gelecek kaygısı yüzünden sürüklendikleri ruh hali hüzün doludur.Milletinden tamamen kopmuş bir iktidar, gençlerin hayallerine ve isteklerine sırtını dönmüş vaziyettedir.Atanamayan, KYK borcu yüzünden bunalıma giren, iş bulamadığı için intihar eden,sosyal medyada görüşlerini paylaştığı için hapse atılan gençlerimiz...

"GENÇLERİMİZİN UMUTLARININ YIKILMASINA İZİN VERMEYECEĞİZ"

"Bizler gençlerimizi tekrar hayat dolu, geleceğine umutla ve güvenle bakacağı yarınlara kavuşturmak için var gücümüzle çalışıyoruz.Gençlerimize imkanlar sunan bir Türkiye için çok az kaldı.Çünkü gençlerimiz sadece hak ettiklerini istiyorlar.
Bu vesileyle 19 Mayıs Atatürk'ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramı'mız kutlu olsun diyerek,
102 yıl önce bugün Samsun'a ayak basarak Kurtuluş mücadelesini başlatan Ulu Önderimiz Mustafa Kemal Atatürk'ü silah arkadaşları ve tüm şehitlerimizi saygıyla anıyorum."

- Gölcük Gündem, Siyaset bölümünde yayınlandı
https://www.golcukgundem.com/haber/10357597/ilk-adim-ruhu-ile-19-mayis-genclik-ve-spor-bayrami-kutlu-olsun