- 24 Ocak 2019

Tahsin Tarhan'dan emekçilere destek

Dilovası İzocam fabrikasında grev yapan işçilere destek vermek amacıyla grevlerine katılan Kocaeli Milletvekili Tahsin Tarhan Türkiyenin içinde bulund...

Dilovası İzocam fabrikasında grev yapan işçilere destek vermek amacıyla grevlerine katılan Kocaeli Milletvekili Tahsin Tarhan Türkiyenin içinde bulunduğu ekonomik buhranın yükünü ne yazık ki işçi sınıfı çekmektedir.

Tahsin Tarhan Cumhuriyet Halk Partisi olarak her zaman işçi sınıfının yanında yer alacağız. Bugün ekonomik rakamlarla oynayarak Türkiyeye güzel bir tablo çizmeye çalışanlar vatandaşı aldatmaktadır.

CUMHURİYET HALK PARTİSİ İŞÇİLERİN YANINDA

Dilovasindaki İzocamı ziyaret eden Tahsin Tarhan telefon görüşmesiyle Tarsusta grev yapan işçilere de destek verdi.

Tarhan Örgütlü yaşam talebi ücret arttırılması istediği sağlıklı çalışma koşulları için direniş göstermek bir onur mücadelesidir. Bizler her zaman bu anlayıştan yana olmakla birlikte desteğimiz hiç bitmeyecek.

İşçinin alın teri emeğinin karşılığı en kutsal değerdir dedi


göndermek için kutuyu işaretleyin

Yorum yazarak Gölcük Gündem Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Gölcük Gündem hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz