Murat Soner Başak meselesi

Gölcükspor altyapısından yetişip Gölcükspor forması giyen kaptanlık yapan Murat Soner Başak için herkes seferber old. Murat Soner Başak'ın ağzından ben futbolu Gölcükspor'da bırakacağım yada Gölcükspor'da oynamak istiyorum diye bir şey duymadım.


Murat bizim değerimiz Gölcükspor forması altında oynamasını en çok isteyenlerdenim.

Gölcükspordan ayrılıp Kocaelispor forması giydiğinde çok üzülmüştüm. Murat Soner Başak için sevindim, ilimizin marka değeri en yüksek kulübü Kocaelispor forması giyecek olmasından dolayı. Murat Soner Başak çok başarılı sezonlar geçirdi hatta Kocaelispor kaptanlığını yaptı. Bitti denilen Murat küllerinden doğup bu kentte adını altın harflerle yazdırdı.


Murat Soner Başak sadece futbolcu yönü ile ilgimi çeken biri değil. Murat Soner Başak son derece mütevazi,samimi,dürüst bir karakter olduğundan Gölcükspor formasını tekrar giyip jübilesini yapmasını gönülden arzu ederim. Hatta güzel bir hayalim var jübile maçı Kocaelispor ile olur ilk devre bizde ikinci devre Kocaelispor da forma giyer ve hem Kocaelispor hemde Gölcükspor camialarına jest yapar. Çünkü Murat Soner Başak bunu hak ediyor.

Her iki camiada bu çocuğa sahip çıkmak zorunda.Son günlerde sosyal medyada Murat Soner Başak için yapılan paylaşımlar onun ne kadar sevildiğini ve takım için ne kadar önemli olacağının altını çizmek yerine kenti bütünleştirdiğini görmemek abestle iştigal olsa gerek.


Gölcükspor yönetimi derin uykuya dalmış belli o yüzden bana düşen onları uyandırmak. Murat Soner Başak Gölcükün evladı ona sahip çıkıp tribün desteğini arkanıza alın. Takıma hem ağabeylik yapar hemde taraftarla ile aranızda köprü olur.


Unutmayın Murat Soner Başak bizim çocuktur Nokta.

Hastane de yoğunluk var

 Gölcük Necati Çelik Devlet Hastanesinde yoğunluk arttı. Donanma  caddesi üzerinde Verem Savaş Dispanseri ve Donanma semt polikliniği  yıkılıp yerine yeni sağlık kompleksi yapılacak tabi buda oraya giden hastaların Necati Çelik Devlet Hastanesinin yolunu tutması demek.

Hal böyle olunca Gölcük Necati Çelik Hastanesi anababa gününe döndü. Millet kuyrukta, personel ve doktorlar  ne yapacaklarını  şaşırmış durumdalar. Biz millet olarak biraz sabır göstermek zorundayız.  Personel ve doktorlar da anlayış gösterip yeni Sağlık merkezi tamamlayıncaya kadar hoşgörülü olmalıyız.

Son günlerde  sosyal medya üzerinde Gölcük Necati Çelik Devlet Hastanesi üzerine çok gidildiğini görüyorum. Hatta bazı medya organlarının da buna eşlik ettiğine şahit oluyorum. Sanki Gölcük Necati Çelik personeli ve doktorlar kasıtlı olarak milleti kuyrukta bekletiyor izlenimi doğacak paylaşımlar doğru değil. Çünkü Donanma Semt polikliniği kapanınca hastalar mecburen Necati Çelik'e geldiler. Çözüm için tüm siyasi erk ve Hastane başhekimi bastırıp kiralama  yöntemi ile Aile Tıp Merkezini faaliyete geçirmek için yoğun mesai harcıyorlar. Eleştirmeden önce işin nedenlerini araştırın lütfen.

Kısa süre içinde Donanma Semt Polikliniği yeni yerinde hizmet vermeye başladığında herşey çok güzel olacak . Gölcük Necati Çelik ek binası için yoğun mesai harcanıyor oda yakında hizmete açılacak   ve sonuçta yoğunluk eski haline gelecek. 

Değerli okurlarım  yapılanları gözlemleyerek yaptığım analiz bu yoksa bunların keyfi bir uygulamasına şahit olsam merak etmeyin bir dakika durmam gerekeni yaparın nokta.

# YAZARIN DİĞER YAZILARI

Yazar Caner Uzuner - Mesaj Gönder


göndermek için kutuyu işaretleyin

Yorum yazarak Gölcük Gündem Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Gölcük Gündem hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Anket Gölcük en önemli sorunu sizce nedir?