• Anasayfa/
  • Arşiv/
  • Etiket/
  •  Gölcük Esnaf Ve Sanatkârlar Odası Başkanı Necmi Kocaman

 Gölcük Esnaf Ve Sanatkârlar Odası Başkanı Necmi Kocaman

Son dakika  Gölcük Esnaf ve Sanatkârlar Odası Başkanı Necmi Kocaman haberleri ve  Gölcük Esnaf ve Sanatkârlar Odası Başkanı Necmi Kocaman haberleri ile ilgili tüm sıcak gelişmeleri sayfamızdan takip edebilirsiniz.  Gölcük Esnaf ve Sanatkârlar Odası Başkanı Necmi Kocaman ile ilgili 12 haber listeleniyor.

 Gölcük Esnaf Ve Sanatkârlar Odası Başkanı Necmi Kocaman Haberleri

Kocaeli'li Artvinliler İftarda buluştu

Artvinliler Platformu'nun organizasyonunda Kocaeli'de yaşayan Artvinliler Beyaz Yalı Restoranda düzenlenen iftar programında bir araya geldi. Artvinli...

Mevlüt Gül'le yola devam!!!

Gölcük Berberler ve Kuaförler Odası, Gölcük Belediyesi Sanat Galerisi’nde 11. Olağan Genel Kurul Toplantısı’nı gerçekleştirdi.

Gölcüklü Pazarcılar Başkanını belirledi

Gölcük Seyyar Pazarcılar Esnaf Odası 11. Olağan Genel Kurulu, dün Gölcük Belediyesi Kongre Sarayı’nda gerçekleştirildi.

Necmi Kocaman'dan partilere ziyaret

Gölcük Esnaf ve Sanatkarlar Odası Başkanı Necmi Kocaman ve yönetimi Siyasi partileri ziyaret etti.

Lisenin yıkımı Gölcüklüleri buluşturdu

Depreme dayanıksız olduğu tespit edildiğinden yıkımına karar verilen Gölcük Barbaros Hayrettin Lisesi mezunlarının fotoğraf çekim merkezi oldu.

"Bu hakkın verilmesiyle birlikte esnafımızın emeklilik yolu açılacak"

Gölcük Esnaf ve Sanatkarlar Odası Başkanı Necmi Kocaman, esnaflara bir defaya mahsus olmak üzere geriye dönük borçlanma hakkının verilmesine yönelik t...

"Bizler bu indirimi olumlu buluyoruz"

Gölcük Esnaf ve Sanatkarlar Odası Başkanı Necmi Kocaman, temel gıda ürünlerindeki KDV indirimi ile ilgili açıklamalarda bulundu.

Hasan Bat'la devam

Gölcük Engellilerle Dayanışma ve Yardımlaşma Derneği, dün Gölcük Belediyesi Sanat Galerisi’nde olağan kongresini gerçekleştirdi.

Kocaman'dan görkemli adaylık açıklaması

Gölcük Esnaf ve Sanatkarlar Odası Başkanı Necmi Kocaman 15 Ocakta yapılacak olan kongre öncesi Esnaf Odası başkanlığına yeniden adaylığını oldukça gen...

Kocaman, İktidara seslendi; Zam yapmayın!

Gölcük Esnaf ve Sanatkarlar Odası Başkanı Necmi Kocaman, yeni yılda artması beklenen Bağ-Kur primleri ile ilgili açıklamalarda bulundu.

MHP İl Başkanı Yunus Emre Kurt Gölcük'te

MHP Kocaeli İl Başkanı Av. Yunus Emre Kurt, bugün MHP Gölcük İlçe Başkanlığı’na gelerek Gölcük Kaymakamı Cengiz Karabulut ile Gölcük Belediye Başkanı...

Başkan Kocaman'dan Gölcük'e çağrı

Gölcük Esnaf ve Sanatkarlar Odası Başkanı Necmi Kocaman, önemli günlerde ilçe esnafından alışveriş yapılması ile ilgili olarak açıklamalarda bulundu.

Site arşivi içinde belirli bir içerik arıyorsanız, yukarıdan arama yaparak daha hızlı sonuca ulaşabilirsiniz