"Atalarımız muhteşem Zaferler ile Çanakkale Destanını yazdılar"

MHP Gölcük ilçe Başkan yardımcısı Ertuğrul Albayrak, 18 Mart Şehitleri Anma Günü ve Çanakkale Deniz Zaferi'nin 106. yıl dönümü vesilesiyle mesaj yayımladı.

MHP Gölcük ilçe Başkan yardımcısı Ertuğrul Albayrak, 18 Mart Şehitleri Anma Günü ve Çanakkale Deniz Zaferi'nin 106. yıl dönümü vesilesiyle mesaj yayımladı.

İşte Albayrak'ın mesajı;

MHP Gölcük ilçe Başkan yardımcısı Ertuğrul Albayrak "Kahraman Türk Milleti olarak bugün bedeli namütenahi ağır, zor, sıkıntılı olmasına rağmen Yedi Düvelin, Yenilmez armadaların Kahraman Atalarımız tarafından diz çöktürüldüğü, hak ile yeksan edildiği, Muhteşem, Mübarek ve Kutlu Onur, Gurur ve Zafer günümüzdür. Bu her bir karışında, damlasında, havasında Aziz Şehitlerimizin kanlarıyla yoğrulan Cennet Vatanımızı bizlere emanet eden şanlı Atalarımız, Ecdadımız ve Kahraman Ceddimizi öncelikle en kalbi duygularımızla, belleğimiz, yüreklerimiz her bir hücremizle saygı, hürmet, minnet ve Rahmetle Yad ediyoruz.

Yıl 1915 Aylardan Mart mevsim itibariyle bacadan baktırıp kazma kürek yaktıran, bir yandan tipi, ayaz, rüzgar ıslık çaldırırken diğer yanda altı asırlık Osmanlı İmparatorluğunun, hayaller ötesi işgal, imha, yok etme planlarının hayata geçirilmesine adım atılıyordu. Evet tarihte bu gün Haçlı zihniyeti İnsanlık tarihinin en acımasız, Vicdansız, merhametsiz Ordularıyla İnsanlık dışı katliamlarla, hain emelleri ve planlarını uygulamaya soktukları gün bu gün. Gelmiş geçmiş en ağır Destoyerler, Krovazörler, Denizaltılar, Savaş uçakları ile en büyük Haçlı ordusunun, en gelişmiş silahlarla donatılmış Yenilmez Armadalarla Aziz Milletimize saldırdıkları gün bu gün. Gemi ve Armadalarda dünyanın dört bir yanından tam teçhizatlarıyla katılmış, kimi hindu, kimi, zenci, kimi aborjin, kimi yamyam, İngiliz, İtalyan, Fransız, Amerikan kimi bilmem ne belanın Türk Milletine çullandığı gün bu gün. Ortak hedefleri , gayeleri, hayalleri, Müslüman Türk Milletimizi Anadolu dan atmak hatta ta Orta Asya ya kadar sürecek işgal günü bu gün. Planları, hesapları, stratejileri hatta gün be gün yaşanacak senaryoları dahi hazır ettikleri Hakka tapan milletimize çullandıkları gün bu gün. Madde ile madde çarpışacak kendi maddiyatlarının üstün, güçlü, fazla olduğu hesabıyla zaferde mukadder ve kendilerimi kaf dağında gördükleri gün bu gün.

Bir günde Çanakkale boğazını geçmek üç gün içinde Payitaht İstanbulu işgal etmek, Ceddimiz Fatih Sultan Mehmed Han'ın 500 yıllık rovanşını almayı hedefledikleri gün.. Bu gün.. Fransız De Golle, İngiliz William Çurçill İtalyan Emmanuel Orlandonun şampanya patlatarak 5 çayını Topkapı'da, Dolmabahçe Sarayında, içmenin heyecanıyla yanıp kavruldukları gün.. Ancak.. Haçlı ordusu 35 defa aynı saldırganlığı, İşgali ve iğfali denemelerine rağmen bir türlü düşünüp, Takdir ve akıl edemedikleri için her seferinde mağlup, mahvolmuş, tarumar olarak geldikleri gibi gittikleriydi.. Be hey Gafiller.. Bu Millet.. 40 Yiğitle Çin Sarayını basan, Çin'e Uzaydan görülecek Set yaptıran Kurşat'ların.. Mete Han, Atilla, Cengiz Han, Alparslan, Fatih, Yavuz, Sultan Süleyman, Barbaros'ların torunlarıdır.. Kan yine aynı Kan.. Bu Millet..
Tanrı'nın Seçilmiş Kulları, Peygamber Efendimizin methu senasına mashar olmuş, Asırlarca İlahi Kelimetullaha Bayraktarlık yapan, mağdurun, Mazlumun hamisi, Kimsesizlerin Kimsesi, Dua'lı Türk Milletidir..

Bu Millet..
Sinelerden İman fışkıran, Yaradan Aşkına Yaratılanlara Saygı ve Hürmet gösteren ,ancak Mevzubahis Vatan olduğunda Cihanın şah damarını kesen Türk Milletidir..
Bu Millet..
İnsanlık Tarihine tarih yazdıran, eğer var olmasaydı tarihin öksüz kalacağı Türk Milletidir..
18 Martta..Çanakkale'de..
Türk Milleti bir kez daha M. Kemaller, Enver Paşalar ve daha nice Kahramanlarıyla, ellerindeki maddi imkanları manevi İman ile yoğurdular, Olmaz denileni oldurdular, İman varsa imkan da vardır azmiyle, mümkünsüzlüğün zincirlerini kırarak, muhteşem Zaferler ile Çanakkale Destanını yazdılar..

Kadir-i Mutlak Cenab-ı Allah'ın yardım, takdir ve inayetiyle..

Kahraman Türk Milletimiz, Yenilmez Armadaları, 36.cı Haçlı ordusunu..
Adalar Denizinin serin sularına gömdüler..
Vatanımıza namahrem eli değdirmediler, Ezanları dindirmediler...
Albayrak'ı indirtmediler..
Hatta..
Haçlıların kaçıp geride bıraktıkları ölülerine "Artık onlar bu topraklara emanettir ve Türk Milleti emanetine Allah adına sahip çıkar..diyerek İnsanlığa İnsanlık destanıyla ikinci destansı ders daha vermiştirler..
Ey Yüceler Yücesi Rabbim..
Ezelden Ebede Vatan Millet Bayrak Milli ve Mukaddesat uğruna..
Bayraklaşan Başta M. Kemal Atatürk olmak üzere, Aziz Şehitlerimizin, Kahraman Gazilerimizin, Aziz Ecdadımızın, Yiğit Atalarımızın Rahmet-i Rahman'a kavuşmuş bütün Geçmişlerimizin..
Ruhlarını Şad, Mekanlarını Cennet, Makamlarını Ali eyle..Minnettarız, Müteşekkiriz, Gururluyuz..

Yine.. Bu gün.. 18 Mart 2021..
Aziz Türk Milletimiz adına, İstiklâl için birlik, İstikbal için dirlik..
MHP 13.cü Olağan Büyük Kurultayı.
Bilge Lider Türkmen Beyi Sn Devlet Bahçeli'nin müstesna ifadeleriyle..

İlk nefesimizle son nefesimiz arasında geçen hayat serüveninin her safhası onurla yazılmışsa, şerefle mühürlenmişse, dürüstlükle müjdelenmişse, ahlakla süslenmişse bizden daha bahtiyarı, daha bahadırı olmayacaktır.

Derler ki, kader gayrete âşıktır.

Gayret edeceğiz, garaz ve gaileleri birlikte aşacağız.

Sabredeceğiz, musallat olan musibetleri beraberce alaşağı edeceğiz.

Akledeceğiz, adımlarımızı isabetle atıp yürüyüşümüzü ağız birliği ve ahenk içinde sürdüreceğiz.

Nehri tersinden akıtmaya çalışanlarla akıntıya karşı kürek çekenlerden olmayacağız.

İçtenlik ile nezaket birleşmedikçe zarafet, yetenek ile çaba birleşmedikçe de marifetin yeşermeyeceğini bileceğiz.

Vaad ile vaid arasında sıkışmış sessiz milyonların umut pırıltısıyız, ufuk ışığıyız, bu mücadelemizi de kararlılıkla devam ettireceğiz.

Demir tavında dövülür, toprak tava gelince ekilir, zamanı okuyan, çağı yorumlayan, tohumu çatlatan, filiz filiz büyüyüp, dalga dalga yayılan bir fikrin önünde de hiçbir muzır ve muhalif güç duramaz.

Tuzak kuranlar bilmelidir ki, tuzakçılara tuzak kuran vardır, Allah tuzak kuranların en hayırlısıdır.

Kulisçilerin, komplocuların, kumpasçıların, kurnazların, kundakçıların, kuduzların, kuralsızların, kuklacıların, sahte kurtarıcıların hevesleri kursaklarında kalmaya mahkumdur.

Şehit ve gazi yuvası Milliyetçi Hareket Partisi üzerinde hesap yapılmaz.

Yarım asrı aşan bir millet şaheseri üzerinde karalama ve kurcalama yapılamaz.

Ecel aman verdiği müddetçe alayı gelsin, bu cepheyi yıkamazlar, millet ve vatan sevgimize gölge edemezler.

Çünkü biz Ülkücü doğduk, Ülkücü yaşadık, vakti saati geldiğinde de Ülkücü olarak öleceğiz.

Alın yazımız budur, bu kader çizgisi ezelden ebede Türklüğün bekasına başını koyan her mümtaz ve muhterem insanın şaşmaz ve sapmaz istikametidir.

Milliyetçi Hareket Partisi inanmış dava insanlarının elden ele, nesilden nesile kahramanlıkla taşıdığı muazzam yadigardır.

O kahramanlık ki, merhum Hüseyin Nihal Atsız’ın dizelerinde anlamını bulmuş, destan olup satır satır okunmuştur:

Kahramanlık ne yalnız bir yükseliş demektir,
Ne de yıldızlar gibi parlayıp sönmektir.
Ölmezliği düşünmek boşuna bir emektir;
Kahramanlık; saldırıp bir daha dönmemektir.

Haklı bir mücadeleden dönmeyi aklından geçirenlerin akıbeti uçurumdur.

Bizim mumdan kanatlarımız yoktur ki güneşten korkalım.

Milliyetçi Hareket Partisi bedeli kanla, canla ödenmiş, kaynağını Türk-İslam Ülküsünde bulmuş Türk milliyetçiliğinin, Türk milliyetçilerinin anıtıdır, andıdır, ahdidir.

Milliyetçi Hareket Partisi’ne ölüm fermanı yazanlara unuttukları bir hususu hatırlatayım:

Davamız dualıdır.

Davamız hak davasıdır, hakikat davasıdır, İlay-ı Kelimetullah davasıdır.

Cihan yıkılsa emin olun çatımız sarsılmayacaktır.

Biz Milliyetçi Hareket Partisi’yiz.

Biz Türkiye sevdalısı cesur yürekleriz.

Biz Türk milletine mensubiyeti şerefyap gören muazzez ve müstesna dava insanlarıyız.

Allah birliğimizi bozmasın.

Allah ülküdaşlık ve dava hukukumuzu zedeletmesin..

Kahraman Atalarımız ve Aziz Ecdadımızdan aldığımız Türk İslam Ülküsü Sancağını..

Evladı Fatihan'a teslim etmek misyon, vizyon ve boynumuzun borcudur..

Ya Rabbim..
MHP 13.cü Olağan Büyük Kurultayını Türk Milletimizin Şahlanışına, Adriyatikten Çin'e Türk Dünyasına, Ecdadı Fatihan topraklarına, Türk İslam Alemine ve İnsanlığın hayırlarına vesile eyle..
Ne Mutlu Türk'üm diyene..

17 Mar 2021 - 14:37 - Siyaset


göndermek için kutuyu işaretleyin

Yorum yazarak Gölcük Gündem Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Gölcük Gündem hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Anadolu Ajansı (AA), İhlas Haber Ajansı (İHA), Demirören Haber Ajansı (DHA) tarafından servis edilen tüm haberler Gölcük Gündem editörlerinin hiçbir editöryel müdahalesi olmadan, ajans kanallarından geldiği şekliyle yayınlanmaktadır. Sitemize ajanslar üzerinden aktarılan haberlerin hukuki muhatabı Gölcük Gündem değil haberi geçen ajanstır.

01

Recep Yaşar Özdemi̇r - Sevgili abim ağzına yüreğine teşekkürler

Yanıtla . 0Beğen . 0Beğenme 17 Mart 21:09Anket Gölcük eski sanayi çarşısı alanında hangi proje uygulansın istersiniz....