"Bayramımız kutlu olsun"

Gölcük AKP ilçe Başkanı Başkanı Çetin Seymen, Ramazan Bayramı dolayısıyla basın açıklaması yaptı.

Gölcük AKP ilçe Başkanı Başkanı Çetin Seymen, Ramazan Bayramı dolayısıyla basın açıklaması yaptı.

Rabbim Tuttuğumuz oruçları kabul eylesin

Evveli rahmet, ortası mağfiret, sonu cehennemden kurtuluş olan 11 Ayın Sultanı Ramazan ayını önceki ramazan aylarına göre daha farklı bir şekilde idrak ederek sona gelmiş bulunuyoruz. Rabbim tuttuğumuz oruçları, ettiğimiz duaları ve yaptığımız yardımları kabul etsin, tekrar sağlıklı bir şekilde Ramazan Aylarına ulaşmayı nasip etsin.

İbadetlerimizi evlerimizde yaptık

Önceki yıllarda ilçe teşkilatımızın çalışmalarıyla iftar, teravih, sahur buluşmaları gerçekleştirerek, Ramazan ayının maneviyatını hemşehrilerimiz ile birlikte paylaşırdık. Bu yıl maalesef koronavirüs pandemisi nedeniyle buluşmalarımızı gerçekleştiremedik ve ibadetlerimizi bireysel olarak evlerimizde yaptık. Ancak buna rağmen yardımlaşma ve dayanışma ruhumuzu kaybetmeyerek imkanlar elverdiği sürece hemşehrilerimiz ile fiziki mesafemiz olsa da gönül mesafemizi yakınlaştırmaya gayret gösterdik. İnşallah önümüzdeki ramazanda bu illetten tamamen kurtulmuş, sevdiklerimizle, teşkilatımızla, vatandaşlarımızla yine bir araya gelmiş oluruz.

Bayramı telefondan kutlayacağız

Ramazan bayramı buluşmalarımızı bu yıl telefon ve videokonferans aracılığıyla gerçekleştireceğiz. Büyüklerimizin elini öpemeyeceğiz belki ama onları aramayı hal hatır sormayı, görüntülü konuşmalarla bayramlarını kutlamayı ihmal etmeyeceğiz. Devletimizin başarılı çalışmalarıyla salgın tamamen kontrol altına alınabildi, bizler de devletimizin çalışmalarına destek verip Ramazan Bayramı’nda evde kalacağız, sonrasında da fiziksel mesafemizi koruyacağız.

Bayramın bereketi üzerinize olsun

Bu duygu ve düşüncelerle, Ramazan Bayramı’nın tüm İslam alemine, ülkemize, şehrimize hasılı tüm insanlığı huzur, sağlık, bereket getirmesini diliyor, edilen tüm duaların kabul olmasını Yüce Rabbimden niyaz ediyorum. Bayramımız mübarek olsun.

23 Mayıs 2020 - Siyaset


göndermek için kutuyu işaretleyin

Yorum yazarak Gölcük Gündem Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Gölcük Gündem hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
Anket Gölcük en önemli sorunu sizce nedir?