Türk Harb-iş'ten açıklama

Türk Harb-İş Sendikası Genel Merkezi 24 Mart'ta yayınlanan genelge ile ilgili Milli Savuma Baknlığı ile görüştüğünü internet sitesinde yayınladı.

Türk Harb-İş Sendikası Genel Merkezi 24 Mart'ta yayınlanan genelge ile ilgili Milli Savuma Baknlığı ile görüştüğünü internet sitesinde yayınladı.

İşte o  açıklama;

Bilindiği gibi Milli Savunma Bakanlığı Askeri Sağlık Hizmetleri Genel Müdürlüğü’nün 24 Mart 2020 tarihinde yayımladığı genelgeyle, kronik hastalıkların kapsamı daraltılmış ve idari izin için 3 hekim imzalı heyet raporunun istenmiştir.

 Söz konusu genelgeye istinaden Sendikamız tarafından konu ile ilgili Milli Savunma Bakanlığı yetkilileri ile yüz yüze görüşme yapılmış, yazılı olarak ta müracaatta bulunularak kronik hastalığı bulunan üyelerimizin mağduriyetlerinin giderilmesi istenilmiştir.

Konu Sendikamız Genel Merkez Yönetim Kurulu tarafından takip edilmekte olup, bir gelişme olması durumunda üyelerimizle paylaşılacaktır.

Alttaki linki tıklayın;

https://harb-is.org.tr/uyelerimizin-korona-virusunden-korunmasi-kapsaminda-sendikamizca-msbye-gonderilen-yazi/?fbclid=IwAR12eBdTTUz9FKXapuZnbeJNBQCUDBYskshmBxSJAu7goOaidVo7rGjuwjIhttps://harb-is.org.tr/uyelerimizin-korona-virusunden-korunmasi-kapsaminda-sendikamizca-msbye-gonderilen-yazi/?fbclid=IwAR12eBdTTUz9FKXapuZnbeJNBQCUDBYskshmBxSJAu7goOaidVo7rGjuwjI

25 Mart 2020 - Gündem


göndermek için kutuyu işaretleyin

Yorum yazarak Gölcük Gündem Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Gölcük Gündem hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.Anket Gölcük en önemli sorunu sizce nedir?