Ulaşlı'nın sorunlarını dile getirdi

Yeniden Refah Partisi Gölcük ilçe Başkanı Yaşar Ergun,Ulaşlının sorunlarını dile getirip, heyelan riski taşıyan bölgeleri ağaçlandırma çalışmalarına teşekkür edip, sitemde bulundu.

Yeniden Refah Partisi Gölcük ilçe Başkanı Yaşar Ergun,Ulaşlının sorunlarını dile getirip, heyelan riski taşıyan bölgeleri ağaçlandırma çalışmalarına teşekkür edip, sitemde bulundu.

MAHZUN (ŞĪRĪN) ULAŞLIM

Başkan Yaşar Ergun "Bugün guzel bir haber okudum.Heyelan riski olan bölgeye ağaçlandırma yapılmış,yoldan geçerken de gördüm.Teşekkür ederiz yapanlara.Bu yapılan en fazla iki evi ilgilendiriyor.Tabi riskin ortadan kalkması lazım.Fakat riskli bölgeye bu evler neden yapıldı.
Ulaşlımızın yıllardır kangren haline gelmiş problemleri, kendi bünyesinden belediye başkanları,koordinatör,Büyükşehir Başkan yardımcısı çıktıgı halde hala çözüm bekliyor.
1.İmara açılan bölgelerin altyapı ve açılmayan yolları.
2.Zoraki karşıbaşına kadar yapılan beton yolun tamamı yapilmadı.Yapılan bu yolda hayati risk taşıyan bariyerlerin olmaması.
3.Araçların ve yayaların beraber kullandığı,ben buna ölūm tuneli(Allah,tan bugune kadar ölūm gercekleşmedi) diyorum.Araç trafiğine kapatılacaktı.
4.Çok degerli Ulaşlı halkımızın D130 karayololunu yaya geçerken geçitlerin yetersizliğinden tehlike yaşaması.
5.Ulaşım icin Gölcük şehir içi hattının Ulaşlıdan çalışmaması.
6.Ahşap çay bahçelerinin hizmette yetersiz kalması.Yerlerine günümüz şartlarına uygun tesisler yapılması.
7.Genel problem olmakla beraber,sokak hayvanlarının tehlike arzetmesi.
Aklıma gelmeyen daha çok sorunlar var ,bu kadarla iktifa ederken;Özellikle ULAŞLI,yı ve değerli insanlarını birilerinin cezalandırdığını dūşūnūyorum.!!!!

21 Ocak 2020 - Siyaset


göndermek için kutuyu işaretleyin

Yorum yazarak Gölcük Gündem Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Gölcük Gündem hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.Anket Gölcük en önemli sorunu sizce nedir?