Parti çalışmaları hakkında bilgi verdi

AK Parti Gölcük İlçe Başkanı Çetin Seymen, parti çalışmaları ilgili bazı açıklamalarda bulundu.

AK Parti Gölcük İlçe Başkanı Çetin Seymen,  parti binasında  parti çalışmaları hakkında bazı açıklamalar yaptı.

Kongre tarihi, onay sonrası açıklanacak

Başkan Seymen, “AK Parti Gölcük İlçe Teşkilatı, belediye başkanımızla beraber mahalle teşkilatlarını dolaşıyor. Geçtiğimiz hafta Pazartesi, Çarşamba ve Cuma günleri ikişer mahalle olmak üzere 6 mahalle teşkilatımızı ziyaret ettik. Mahalle teşkilatlarını ziyaretlerimiz devam edecek. Başkanımız mahalle teşkilatları ile 10 ay içerisinde yapmış olduğu çalışmaları paylaşıyor. Kendisine teşekkür ediyoruz. Kongre sürecimiz de devam ediyor. Kongre tarihleri, genel merkezimizden gelecek onayla beraber kamuoyuna açıklanacak. Bizim için kongreler, birlik ve beraberliğin, kardeşliğin olduğu, kucaklaşmanın olduğu, yenilenmenin olduğu, parti içi demokrasinin taçlandığı günlerdir” şeklinde konuştu.

Kentsel Dönüşüm Projesi uzun soluklu bir çalışma

Kentsel Dönüşüm Projesi uzun soluklu bir çalışma. Alt yapı çalışmaları için çok önemli. İşin içinde Çevre Şehircilik Bakanlığı, TOKİ, Mekansal Planlama Daire Başkanlığı bunların hepsiyle ayrı ayrı Belediye Başkanımız Ali Yıldırım Sezer görüşüyor. Bu görüşmelerde projeyi imza altına alıyor. Onun için gerçekten biraz meşakkatli ve hazırlık safhası çok daha uzun süren bir girişim ama Allah’ın izniyle sonuna geldik. 2020 sonu 2021 başı gibi her şey daha netleşir.

 Gölcük depreme diğer illere ve ilçelere nazaran çok daha hazır diye düşünüyorum

Başkan Seymen son olarak, ‘Kentsel dönüşümle birlikte depreme hazır hale geleceğiz. Yapı Stoku olarak Gölcük depreme diğer illere ve ilçelere nazaran çok daha hazır diye düşünüyorum. Tecrübe var ve D-130’un üzerinde yapılan deprem konutları var ama çarşı merkezi orta hasarlı az hasarlı yüksek katlı binalar mevcut bunların da değişime yani dönüşüme girmesi gerekiyor. Hiçbir zaman hazır diyemeyiz. Ama kentsel dönüşümle berber asgariyeye indireceğiz.

16 Ocak 2020 - Siyaset


göndermek için kutuyu işaretleyin

Yorum yazarak Gölcük Gündem Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Gölcük Gündem hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.Anket Gölcük en önemli sorunu sizce nedir?