9 yaşında lenf kanseri için yardıma ihtiyaç var

Değirmendere Yalı Mahallesinin başarılı Muhtarı Nuran Zaim 9 yaşındaki lenf kanser hastası çocuk için yardım çağrısı yaptı

Değirmendere Yalı Mahallesinin başarılı Muhtarı Nuran Zaim yoksul bir ailenin ferdi olan 9 yaşındaki lenf kanser hastası çocuk için yardım çağrısı yaptı. Daha önce topladıkları yardımın yetmediğini beyan eden Muhtar Zaim" 4 çocuklu bir aile, baba iş bulursa çalışıyor. Bu yüzden bizde yardımseverler olarak yardımda bulunduk fakat yetmiyor. Koç Üniversitesinde Cam filmi çekilmesi lazım. Bu da iyi bir meblağ tutuyor. 4. Evre de olan hastalığa çare olabilmek adına yardım çağrısında bulunmak zorunda kaldık. 9 yaşındaki yavrumuzun sağlık giderleri  tüm yardımseverlerden ricamız lütfen yardım edin, 9 yaşında bir canı birlikte kurtaralım"dedi.

Muhtar Nuran Zaim "yardımda bulunmak isteyenler bana ulaşabilir ve bende babanın hesap numarasını verebişlirim"dedi.

14 Ocak 2020 - Gündem


göndermek için kutuyu işaretleyin

Yorum yazarak Gölcük Gündem Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Gölcük Gündem hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.Anket Gölcük en önemli sorunu sizce nedir?