Öğrencileri mecliste ağırladı

Kocaeli Milletvekili ve TBMM Sanayi Komisyonu Sözcüsü Tahsin Tarhan Kocaeli Üniversitesi Platformu Üyesi 90 Öğrenciyi Türkiye Büyük Millet Meclisinde ağırladı.

Kocaeli Milletvekili ve TBMM Sanayi Komisyonu Sözcüsü Tahsin Tarhan Kocaeli Üniversitesi Platformu Üyesi 90 Öğrenciyi Türkiye Büyük Millet Meclisinde ağırladı.

Gençlerle birlikte Meclisi gezen Tahsin Tarhan ardından CHP Grup toplantısına katıldı ve 90 Üniversiteli Genç ile birlikte Genel Başkan Sayın Kemal Kılıçdaroğlunu ziyaret etti

KOCAELİLİ GENÇLER MECLİSTE

Tahsin Tarhan Gençlerimizin bir çoğu politik olaylara karşı temkinli davranıyor. Ancak bir kısmı da güncel olaylara kayıtsız kalmıyor. Genç mücadele her dönem değerli ve önemli olmuştur. Bugün Kocaeliden gelen genç üniversiteli kardeşlerimiz birlere onur ve umut verdiler dedi.

KILIÇDAROĞLU KOCAELİ ÜNİVERSİTESİ GENLERİYLE BİRLİKTE

Chp Grup toplantısından sonra Tahsin Tarhan ile birlikte Genel Başkan Sayın Kemal Kılıçdaroğluyla görüşüp tek tek fotoğraf çektiren üniversiteli gençler Kemal Kılıçdaroğlunun sıcak kanlı davranışlarının kendilerini çok etkilediğini dile getiridi.

GENÇLİĞİMİZ GELECEĞİMİZ

Tahsin Tarhan Bugün bizi ziyarete gelen Kocaeli Üniversitesi gençlerinin arasında Hukuk okuyan da var piskoloji okuyan da var. Tüm genlerimizin tek düşüncesi üniversite bittikten sonra nasıl iş bulacağı. Gençlerimizin ümidini taze tutmadığımız her an ülkemiz kaybediyor demektir. Geleceğimiz gençliğimizdir. Geleceğimizi bugünden inşa etmek istiyorsak gençliğimize yatırım yapmalı onlara iş sahaları yaratmalıyız dedi.

04 Aralık 2019 - Siyaset


göndermek için kutuyu işaretleyin

Yorum yazarak Gölcük Gündem Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Gölcük Gündem hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
Anket Gölcüksporlu İsmail Yüksek'in bonservisi ne kadar olmalı?