"Seyahat Kartları Ofisi" geldi

Artan kent kart taleplerini hızla çözüme kavuşturmak isteyen Kocaeli Büyükşehir Belediyesi Derince ilçesine Seyahat Kartları Ofisi kurdu.

Kocaeli Büyükşehir Belediyesi Ulaşım ve Trafik Yönetimi Dairesi Başkanlığınca vatandaşlara sunulan hizmetlerin kapsamı genişleyerek devam ediyor. Bu kapsamda Büyükşehir Belediyesi Derince ve bölgesindeki nüfus yoğunluğunun artmasıyla bölgeye Seyahat Kartları Ofisi kurma kararı aldı.

DERİNCE İLÇESİNE YENİ OFİS

Artan Kent Kart taleplerine hızla çözüm bulmak ve yerinde hizmeti amaçlayan Büyükşehir Belediyesi yeni seyahat kartları ofisini Derince ilçesine kuruyor. Taleplerin yerinde ve zahmetsizce karşılanması için kurulan yeni Seyahat Kartları Ofisi Derince 1071 Kültür Merkezinde hizmet verecek.

VATANDAŞLARIN İŞİNİ KOLAYLAŞTIRACAK

Derince 1071 Kültür Merkezinde kurulacak olan Seyahat Kartları Ofisi vatandaşların ihtiyaçlarına cevap verecek. Yeni cihazlarla donatılacak ofiste indirimli ve ücretsiz seyahat kartları basım ve vize işlemleri yapılabilecek. Hizmetlerin hızlandırılmasını sağlayacak ofis Körfez ilçesindeki vatandaşların işini de kolaylaştıracak.

ÖĞRENCİ KART YOĞUNLUĞU AZALACAK

Yeni Seyahat Kart Ofisi hizmetlerin hızlandırılmasını sağlayacak ve vatandaşların memnuniyetini arttıracak okulların eğitim öğretime başladığı zamanlarda yaşanan öğrenci kartı yoğunluklarını da azaltılacak. Bütün işlemlerin yapılabileceği seyahat kartları ofisinin açılış tarihi Büyükşehir Belediyesince duyurulacak.

03 Kasım 2019 - Gündem


göndermek için kutuyu işaretleyin

Yorum yazarak Gölcük Gündem Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Gölcük Gündem hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
Anket Gölcüksporlu İsmail Yüksek'in bonservisi ne kadar olmalı?