BARIŞ PINARI İLE DAĞ, TAŞ LEŞ DOLSUN...

BBP Kocaeli il başkanı Remzi Kaya, Barış Pınarı Harekatı ile ilgili basın açıklaması yaptı.

BBP Kocaeli il başkanı Remzi Kaya, Barış Pınarı Harekatı ile ilgili basın açıklaması yaptı.

Başkan Remzi Kaya açıklamasında ; Bu bir savaş degil; Türk Silahlı Kuvvetlerimizin hain terörist ve terör İT lere(terör destekçilerine),Amerika ve İsrail'in gayrimeşru çocuklarına yaptığı bir sınır ötesi operasyon dur. Çünkü savaş devletler arası olur,kahpe teröristler ile yapılan operasyondur.
Rabbim bu operasyona bizzat katılan,geri hatta destek veren,sevk ve idare eden Genelkurmay dan Er'ine kadar her unsuruna güç kuvvet versin,yar ve yardımcısı olsun. Ayrıca dualarında kahraman güvenlik güçlerimizi unutmayan yüce Türk milletinden Allah razı olsun.
Gazamız mübarek,vurduğunuz LEŞ olsun.
Barış pınarı ile dağlar taşlar dümdüz olsun.

Bu operasyona karşı çıkan kim varsa ben Türküm demesin

Tabii kahramanlarımızın bu operasyona başlamasından dolayı üzülen,"içi kan ağlayan"siyasiler ve sözde siyasi partiler var."Fırat ın doğusuna gidip canlı kalkan olalım" diyecek kadar şeref yoksunu olanlar var.Kahraman Türk askeri oraya savaş degil; barış için giriyor,Suriye'nin toprağında gözümüz yok ama bizim toprağımız ve Vatanımızın bütünlüğünde gözü olanların gözünü çıkartmaya gidiyor.Ortadoğu da ve şekillendirilmek istenen yeni dünya düzeninde siyonist planları yıkmaya gidiyor.Bu operasyona karşı çıkan kim varsa ben Türküm demesin. Sınırlarımız içinde ve dışında PKK/PYD/YPG ve DEAŞ ile nasıl mücadele edilip kökü kazınacaksa bu hainlere her türlü desteği veren,sırtını bunlara dayayan,başkanlık yaptıkları belediyelerde hainleri istihdam eden,belediye imkan ve araçlarını terör örgütünün kullanımına veren ve Yüce Türk milletinin meclisinde bulunarak meclisimizi kirleten HDP ye de operasyon yapılmalı vekillikleri düşürülerek yüce Türk adaletine hesap vermeleri sağlanmalıdır.

Gerekirse bedel öderiz


TBMM deki Vatansever vekillerimizin mehmetçiğimize bu operasyonda ki en güzel ve güçlü desteği bu olacaktır. "Büyük Birlik Partisinin ve Alperenlerin ana gündemi vatanın birliği ve beraberliğidir. 'Vatanımız, devletimiz, milletimiz ve dinimiz ile ilgili bir tehdit görünce üzerimize düşeni yaparız. Bunlarla ilgili her türlü riski alacak, gerekirse bedel de ödeyeceğiz"
Bizler kolay kolay öldürmeyiz ama
Biz Türkler Dinimiz için ölürüz.
Devletimiz için ölürüz.
Bayrağımız için ölürüz.
Namusumuz için ölürüz.
Ama söz konusu Vatan olduğunda DÜNYANIN ŞAH DAMARINI KESERİZ...
"Türkiye'nin vatandaşlığı şerefini kazanmış herkes teröre karşı birlikte vaziyet almak mecburiyetindedir..."
Selam ve dua ile.

10 Ekim 2019 - Siyaset


göndermek için kutuyu işaretleyin

Yorum yazarak Gölcük Gündem Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Gölcük Gündem hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
Anket Gölcüksporlu İsmail Yüksek'in bonservisi ne kadar olmalı?