Tasarruflarımızı hizmete dönüştürüyoruz

İzmit Belediye Başkanı Fatma Kaplan Hürriyet  muhtar buluşmalarına devem ediyor.

Haber albümü için resme tıklayın

İzmit Belediye Başkanı Fatma Kaplan Hürriyet  muhtar buluşmalarına devem ediyor. Şehir merkezindeki ve köylerdeki muhtarlarla bir araya gelmeye onları dinlemeye devam eden Başkan Hürriyet gerçekleştirdiği son toplantısında göreve geldiğimiz günden itibaren yaptığımız tasarruflarla belediyemizi iyi hale getiriyoruz.  Bu tasarrufları hizmete dönüştürüyoruz dedi.

toplam 102 mahhale muhtar görüşmesi

İzmit Belediye Başkanı Fatma Kaplan Hürriyet ilçe sınırları içerisinde görev yapan muhtarlarla gruplar halinde bir araya gelmeye onların istek öneri ve şikâyetlerini dinlemeye devam ediyor.   Başkan Hürriyet gerçekleştirdiği son toplantısıyla birlikte 102 mahalle muhtarıyla görüşmelerini tamamlamış oldu. İzmitin mahallelerinin geleceğinin konuşulduğu ve merkezde hizmet veren 25 mahalle muhtarının katıldığı toplantıda Başkan Hürriyete Başkan Yardımcısı Nurettin Bulut ve Muhtar Hizmet Masası Koordinatörü Süleyman Şen de eşlik etti.

Herkesin siyasi görüşü farklı olabilir ama hizmetin siyaseti olmaz

Başkan Hürriyet tasarruf yaparak çok daha iyi hizmetlerin yapılacağını vurgulayarak Herkesin siyasi görüşü farklı olabilir ama hizmetin siyaseti olmaz. Hizmet noktasında herkesle el birliğiyle kent için çalışırsak o zaman yapılacak hizmetin çok daha fazla kişiye ulaşmasını sağlamış olacağız. Bu sorumluluk bilinciyle hareket etmeye gayret ediyoruz. Yaptığımız tasarrufları hizmete dönüştürmeye çalışıyoruz dedi.

En üst seviyede hizmet vermek için çalışıyoruz

Zamanla çok daha güzel işlerin yapılacağını da belirten Başkan Hürriyet 5 yıllık zamanımız var. 5 yıl içerisinde en üst seviyede hizmet vermek için çalışıyoruz. Sizlerden ve vatandaşımızdan ricamız sabır hoşgörü ve anlayış. Eksiklikleri bize açık yüreklilikle bildirmeniz çok önemli. Hata yaptığımızda bunu konuşabilmek önemli. İnanın hizmeti doğru iletmek adına gece gündüz çalışıyoruz ve çalışmaya devam edeceğiz şeklinde konuştu.

Fikir alış verişi yapıldı 

25 Mahalle muhtarının sırayla taleplerini projelerini ve şikayetlerini dinleyen Başkan Hürriyet notlarını alarak ilgili müdürlüklerin görevlendirileceğini belirtti.  Toplantıya katılan muhtarlar da vatandaşa hizmet etme noktasında fikir alışverişinin yapıldığı toplantının gerçekleşmesinden duydukları memnuniyeti dile getirerek Başkan Hürriyete teşekkür ettiler.

10 Ekim 2019 - Gündem


göndermek için kutuyu işaretleyin

Yorum yazarak Gölcük Gündem Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Gölcük Gündem hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.




Anket Gölcüksporlu İsmail Yüksek'in bonservisi ne kadar olmalı?