Halk Ekmek fiyatı belli oldu

Kocaeli Fırıncılar Odası Başkanı Ali Sarı, İzmit'te satışı yapılacak halk ekmekle ilgili detayları aktardı. Sarı, halk ekmeğin gramını ve ne kadardan satılacağını açıkladı.

Kocaeli Fırıncılar Odası ve Kocaeli Büyükşehir Belediyesi arasında imzalanan "Halk Ekmek Protokolü"nün detayları bugün oda başkanı Ali Sarı tarafından paylaşıldı.

13 Satış noktasında

Ali Sarı, "Bir süredir halk ekmek uygulaması gündemimiz. İlk uygulama İzmit'te, İzmit Belediyesi, KBB, ve odamız ortaklığında 13 satış noktasında halk ekmek satışı yapacağız. Ekmek 200 gram olacak ve 1 TL'den satılacak. 15 Kasım'da satışa başlama hedefimiz var. En kötü ihtimal 30 Kasım'da satışlarımızı yapacağız. Yılbaşına kadar diğer ilçelerimizde de bu uygumayı yaygınlaştıracağız" dedi.

Resmi tatillerde kapalı

Sarı, "Girdi maliyetlerimizdeki artışa rağmen, askıda, kartlı ve ücretsiz ekmek projeleriyle üzerimize düşeni yaptık. Yine aynı kalitede ekmeğimizi üreteceğiz. Çalışma saatleri pazar hariç 06.00-08.00 12.00-14.00, 17.00-18.00 olacak. Resmi tatillerde büfelerimiz kapalı olacak. Biz büfe başı 1000 ekmek düşünüyoruz. İhtiyaca göre arttıracağız" ifadelerine yer verdi. Bu satış büfelerinde çalışacak personelin alımıyla ilgili bilgi veren, Sarı" Elemanları, o bölgede ikamet eden vatandaşlarımızdan seçeceğiz. Kadınların başvurusunu önceleyeceğiz. 15 kadın çalışan alacağız. Çalışmak için 02623242582 numaradan bize ulaşabilirler. Önce

08 Ekim 2019 - Gündem


göndermek için kutuyu işaretleyin

Yorum yazarak Gölcük Gündem Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Gölcük Gündem hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.Anket Gölcük en önemli sorunu sizce nedir?