Madlen + Plus Cafe'nin muhteşem açılışı

Gölcük’e yeni bir renk katacak olan Madlen + Plus Cafe’nin açılış törenine katılım  oldukça yoğun oldu.

+20
Haber albümü için resme tıklayın

İlçemizin tanınmış iş insanlarından İbrahim İnanç ve Kürşat Çakıroğlu Kardeşler ile Mehmet Birdal ve Bayram Keleş ortaklığında Gölcük’e yeni bir renk katacak olan Madlen +Plus Cafe’nin açılışı yoğun bir katılım ile gerçekleşti.

Açılış, iş dünyası, siyaset ve sanat camiasını bir araya getirdi

 İş dünyası, siyaset ve sanat camiasını bir araya getiren açılış törenine CHP Kocaeli Milletvekili Haydar Akar, Kocaeli Büyükşehir Belediyesi Başkan Vekili Yaşar Çakmak, Gölcük Kaymakamı Cengiz Karabulut, AK Parti İl Başkanı Mehmet Ellibeş, Gölcük Belediye Başkanı Ali Yıldırım Sezer, Kocaeli Büyükşehir Belediyesi Bölge Koordinatörü Nihat Abiş, Belediye Başkan Yardımcıları, Kaymakamlık Yazı İşler Müdürü Lütfü Yılmaz, MHP İl Başkanı Aydın Ünlü, Siyasi Parti İlçe Başkanları, Belediye Meclis Üyeleri, Kocaeli Ticaret Odası Başkanı Necmi Bulut, Kocaeli Esnaf Odaları Başkan Vekili ve Gölcük Esnaf ve Sanatkarlar Odası Başkanı Necmi Kocaman, Kızılay Gölcük Şube Başkanı Orhan Barış, Gölcük Gündem Gazetesi sahibi Caner Uzuner, İlçemizde bulunan Dernek ve Oda Başkanları, Ülkü Ocakları İl Gençlik Kolları Başkanı Yunus Emre, Gölcük Ülkü Ocakları Başkanı Cihan Ayten, Gölcüklü İş İnsanları, Yapımcı Emin Albayrak, SİME-SEN Kocaeli Şube Başkanı Sevindik Saral, Ünlü Oyuncular Çetin Altay, Seymen Aydın, Timur Ölkebaş ve Çakıroğlu ailesinin yakın dostları katıldı.

Katılım sağlayan herkese teşekkür ederim

Madlen + Plus Cafe’nin açılış töreninde ilk konuşmayı gerçekleştiren işletme sahibi İbrahim İnanç Çakıroğlu konuşmasında, “Açılış törenimize katılım sağlayan herkese teşekkür etmek istiyorum. Gölcük’te böyle bir yatırıma Bayram Keleş abim ve Mehmet Birdal kardeşim ile birlikte adım attık. Allah’ın bir kelamı vardır, “İki kişinin ortaklık yaptığı yerde üçüncü kişi benimdir” diye. Buda bize büyüklerimizin öğrettiği bir kelamdır. Bizde bunun üstüne giderek ikinci işletmemizi açmış bulunmaktayız. İnşallah hakkımızda yırlısı olur. Biz artık üçüncü nesli geçmiş dördüncü nesle giden bir ailenin fertleriyiz. Aile büyüklerimizin bize manevi olarak verdiği destekle bugünlere geldik. Kendilerine de buradan saygılarımızı iletmek istiyorum. Yeni iş yerimizin Gölcük için burada çalışacak olan kardeşlerimiz için hayırlı olmasını diliyorum. Hepinizi saygıyla selamlıyorum” dedi.

yeni iş yeri yeni bir iş istihdamı demektir”

Ardından söz alan AK Parti İlçe Başkanı Çetin Seymen, “ Genç kardeşlerimizin Gölcük’e kazandırmış oldukları yeni mekanlarının hayırlı olması ve bol kazanç ihsan etmesini temenni ediyorum. Gölcük’te her açılan yeni iş yeri yeni bir iş istihdamı demektir. Allah’ın izniyle burada Gölcükümüzün çocukları çalışıyor. Onun içinde bizim için çok önemli. Tekrardan hayırlı uğurlu olmasını diliyorum” dedi.

“ Gölcük’e katkı sağlayan hemşehrilerime ben teşekkür etmek istiyorum”

Gölcük Belediye Başkanı Ali Yıldırım Sezer katılımcıları selamladıktan sonra konuşmasında, “  Gölcük’ün çok değerli evlatlarının açmış oldukları bu iş yerinin hem kendilerine hem de ilçemize hayırlı uğurlu olmasını diliyorum. Biz 1999 depremini yaşayan ve sonra tabir-i caizse küllerinden yeniden doğan Gölcük’te yaşayan kişileriz. Burada yapılan her türlü yatırıma, taş taş üstünde koyan, Gölcük’e katkı sağlayan hemşehrilerime ben teşekkür etmek istiyorum. Bu arada özellikle birlikte çalışma fırsatı bulduğumuz Meclis Üyesi sevgili kardeşim Kürşat Çakıroğlu’na, abisi İbrahim İnanç Çakıroğlu’na, Mehmet Birdal ve Bayram Keleş, ayrıca tüm ailesine bu açılan işletmenin hayırlı olmasını diliyorum. Bu işletmenin açılmasında bu kadar yoğun katılım gösteren sevgili hemşehrilerime de işletmenin sahipleri ve aileleri adına da teşekkür ediyorum. Tekrar hayırlı bereketli bol kazançlar diliyorum” dedi.

“bol kazançlar diliyorum"

Ardından söz alan Gölcük Kaymakamı Cengiz Karabulut, “ İçinde bulunduğumuz süreçte yatırım yapmak, istihdam yaratmak çok önemlidir. Bunu gerçekleştiren ve ilçemize yeni bir iş yeri kazandıran kardeşlerimize ben teşekkür ediyorum. Bol kazançlar diliyorum. Hayırlı uğurlu olsun” dedi.

“hayırlı, helal, bol, bereketli kazançlar nasip etsin”

Ardından söz alan AK Parti İl Başkanı Mehmet Ellibeş, “ Evet bir mutlu günde yine bir araya geldik. Genç kardeşlerimizin istekli ve arzulu oldukları bu açılış günlerinde davetlerine icabet ederek buraya kadar geldiniz, teşrif ettiğiniz için bende bir kez daha teşekkür etmek ve genç kardeşlerimiz adına hoş geldiniz demek istiyorum. Bizlerde Gölcük’ün daha iyi daha güzele ulaşması adına katkı koyan emek sarf eden, sermaye ortaklığı koyan genç kardeşlerimize teşekkür ediyorum. Yüce rabbim hayırlı, helal, bol, bereketli kazançlar nasip etsin. Hayırlı ve uğurlu olsun” dedi.

"Gölcük’e yakışır, çok güzel bir mekan olduğunu görüyorum”

Ardından söz alan CHP Kocaeli Milletvekili Haydar Akar, “ Bugün gerçekten çok güzel bir ortamda bulunuyoruz. Siyasi düşüncelere bakmadan Gölcüklülerin buluştuğu bir ortamdayız. Bende yarı Gölcüklü olarak böyle bir açılışa katılmaktan son derece memnunum. Gerçekten Gölcük’e yakışır, çok güzel bir mekan olduğunu görüyorum. Anladığım kadarıyla bu ikinci iş yeriniz ve daha da artarak devam etmesini diliyorum. Bu zor koşullarda  burayı hayata geçirmenin önemli olduğunu düşünüyorum. Ayrıca da istihdam sağlamak her bir ferdin görevidir diye düşünüyorum. Sizlere çok teşekkür ediyorum ve bol kazançlar diliyorum” dedi.

“ bol kazanç sağlamasını diliyorum”

Kocaeli Büyükşehir Belediyesi Başkan Vekili Yaşar Çakmak, “ Böyle güzel bir ortamda bir araya gelmenin mutluluğunu yaşamaktayız. Sizlere Kocaeli Büyükşehir Belediye Başkanımızın selamlarını getirdim. Bu güzel ortaklıkla beraber oluşturulmuş müessesin hayırlı, bereketli, bol kazanç sağlamasını diliyorum. Hayırlı uğurlu olsun” dedi.

“Böyle mekanlar Gölcük için çok önemli”

Ardından söz alan MHP Gölcük İlçe Başkanı Bilal Çakır, “ Genç kardeşlerimizin Gölcük’e kazandırmış oldukları bu mekanın hayırlı uğurlu olmasını ve bol kazançlar getirmesini diliyorum. Bugün burada böyle güzel bir yatırım yapan kardeşlerimizin mutluluğunu paylaşmak için bir araya geldik. Böyle mekanların Gölcük için çok önemli olduğunu ve Gölcük’e böyle mekanların ihtiyacı olduğunu belirtmek istiyorum. tekrardan hayırlı uğurlu olmasını diliyorum.

"Gölcük'üm markası olduğu için teşekkür ederim"

Açılış töreninde söz alan CHP İlçe Başkanı Fikret Gürel, “ Öncelikle bu işletmenin işletme sahiplerine ve Gölcükümüze hayırlı uğurlu ve bereketli olmasını diliyor ve bir gururla söyleyebileceğiz ki; Gölcük’ün bir markasını böyle bayilik şeklinde üretmek düşüncesi içine girdikleri için ben ayrıca teşekkür ediyor ve tebrik etmek istiyorum” dedi.

Büyük beğeni aldı

Açılış konuşmaların ardından ilçe protokolü tarafından Madlen +Plus Cafe’nin açılış kurdelesi kedildi. Davetliler ilçemize kazandırılmış olan yeni mekana tam puan verirken. Genç işletmeciler konukları ile tek tek yakından ilgilendiler. Açılış törenine katılım sağlayan ünlü oyuncular Çetin Altay, Seymen Aydın’a katılımcılar yoğun ilgi gösterdiler. Bizde Gölcük Gündem gazetesi olarak Madlen + Plus Cafe’nin genç girişimcilerine Gölcük’ kazandırdıkları yeni iş yerlerinin hayırlı ve uğurlu olmasın temenni ediyoruz.

 

14 Eylül 2019 - Esnaf


göndermek için kutuyu işaretleyin

Yorum yazarak Gölcük Gündem Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Gölcük Gündem hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
Anket Gölcük en önemli sorunu sizce nedir?