Plaketle onurlandırıldı

Özel Kocaeli Hastanesinin çalışkan ismi Kurumsal Pazarlama Müdürü Bahar Köklü'ye Gölcük Türk-Alman Vakfı Saraylı Çocuk köyü müdürü Mehmet Akpınar plaket takdim etti.

Haber albümü için resme tıklayın

Gölcük Türk-Alman Vakfı Saraylı Çocuk köyü Müdürü Mehmet Akpınar, Özel Kocaeli Hastanesi ile Feza Gıda Müdürü Havzullah Kalay işbirliği ile bayram öncesi giysi yardımında bulunmalarından dolayı Kurumsal Pazarlama Müdürü Bahar Köklü'ye plaket takdim edip teşekkür etti.

Teşekkür etti

Özel Kocaeli Hastanesi Kurumsal Pazarlama Müdürü Bahar Köklü "Özel Kocaeli Hastanesi olarak iş birliği yaptığımız Feza Gıda Müdürü Havzullah Kalay ile Gölcük Türk-Alman Vakfı Saraylı Çocuk Evleri Sitesinde koruma ve bakım altında bulunan çocuklarımıza geçen ay yaptığımız yardımdan dolayı Saraylı kimsesiz çocuk evleri  Müdürü Mehmet Akpınar tarafından verilen plaketle bizi onurlandırdı. Kendisine teşekkürlerimizi sunarız ve her zaman yanlarında olduğumuzu bilmelerini isteriz"dedi.

13 Eylül 2019 - Sağlık


göndermek için kutuyu işaretleyin

Yorum yazarak Gölcük Gündem Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Gölcük Gündem hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.Anket Başkan Ali Yıldırım Sezer'i başarılı buluyormusunuz?