İş Sağlığı ve Güvenliği eğitimi verildi

Gölcük Necati Çelik Devlet Hastanesi Personeline Kocaeli İl Sağlık Müdürlüğü İş Sağlığı ve Güvenliği Uzmanı Nesrin Özmen’in sunumuyla İş Sağlığı ve Güvenliği eğitimi verildi.

Haber albümü için resme tıklayın

Gölcük Necati Çelik Devlet Hastanesi Personeline Kocaeli İl Sağlık Müdürlüğü İş Sağlığı ve Güvenliği Uzmanı Nesrin Özmen’in sunumuyla  hastane yemekhanesinde İş Sağlığı ve Güvenliği eğitimi verildi.

Hastane yemekhanesinde verilen eğitimde katılımcılara, çalışanların yasal hak ve sorumlulukları, iş kazası ve meslek hastalığından doğan hukuki sonuçlar, çalışma mevzuatı ile ilgili bilgiler, işyeri temizliği ve düzeni, kimyasal, fiziksel ve ergonomik risk etmenleri, elle kaldırma ve taşıma, iş ekipmanlarının güvenli kullanımı, güvenlik ve sağlık işaretleri, iş yerlerinde karşılaşılan tehlikeler ve iş güvenliği konularını anlatıldı. Ayrıca sahada çalışma sırasında yapılan yanlışlar, uyulması gereken kurallar ve kullanılan malzemelerdeki uyarı işaretlerinin ne anlama geldiği görsel ve uygulamalı sunum ile anlatıldı.

12 Eylül 2019 - Sağlık


göndermek için kutuyu işaretleyin

Yorum yazarak Gölcük Gündem Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Gölcük Gündem hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.Anket Gölcük en önemli sorunu sizce nedir?