Başkan Büyükakın, "Gündemimiz halkımıza hizmet"

Başkan Büyükakın Unutmadığımız tek bir şey var halkımız bizden hizmet bekliyor.  Çok şükür bu doğrultuda da çalışıyoruz açıklamasını yaptı.

+4
Haber albümü için resme tıklayın

Marmara Belediyeler Birliği ve Kocaeli Büyükşehir Belediye Başkanı Doç. Dr. Tahir Büyükakın Derince Taşköprülüler Derneği Başkanı Erhan Çiftçi Kocaeli Manav Dernekleri Dayanışma Platformu Başkanı Engin Tümer Kars Ardahan Iğdır Vakfı Kocaeli Başkanı Taner Alaçayır ve beraberindeki yönetimlerini makamında ayrı ayrı konuk etti. Misafirleriyle kentin tamamını ilgilendiren konular başta olmak üzere STKların şehir üzerindeki etkisi üzerinde değerlendirmeler yapan Başkan Büyükakın Halkımıza hizmet ederken her çalışanımızın naif ve insanımızın gönlüne hitap edecek şekilde çalışmasına özel gayretimiz var. Bizlerin görevi vatandaşımızın mutluluğudur. Tüm gayretimiz de bu necip milletin huzurlu ve mutlu bir yaşam sürmesi içindir dedi.

GÖNÜLLERE GİRECEĞİZ VE ORADA KALACAĞIZ

Konuk sivil toplum kuruluşlarının ürettiği projeleri ve çalışmaları öğrenen Başkan Büyükakın kültürlerin yaşaması ve gelecek kuşaklara sağlıklı bir şekilde aktarılmasının önemine dikkat çektiği birlikteliklerde Büyükşehir Belediyesi olarak samimiyetle halkımızla iç içe çalışarak bereketli hizmetlere imza atıyoruz. Göreve başladığımız ilk andan itibaren gündemimiz halkımıza hizmet etmektir. Çalışma arkadaşlarımıza da her fırsatta ifade ettiğim gönüllere gireceğiz ve orada kalacağız hedefine uygun şekilde hizmetlerimizi bir program içerisinde yapıyoruz. Unutmadığımız tek bir şey var halkımız bizden hizmet bekliyor. Çok şükür bu doğrultuda da çalışıyoruz şeklinde konuştu.

BİZ BİLİRİZ DEMİYORUZ DEMEYECEĞİZ DE

Bu görevlerin kıymetini bilmek gerekiyor diyerek konuklarıyla olan sohbetinde şehrin gelişmesine ışık tutacak her fikre değer verdiklerini de dile getiren Başkan Büyükakın Şahsım dâhil tüm çalışma arkadaşlarım biz biliriz demiyoruz demeyeceğiz de. Ortak aklın ürettiği her doğru yaklaşıma sahip çıkarak hizmet yolumuza halkımızla ve sivil toplum kuruluşlarımızla birlikte devam edeceğiz vurgusu da yaptı. Konuklarıyla da yakından ilgilenen Başkan Büyükakın 16. Taşköprü Hasat Sonu Festivali ve Yağlı Pehlivan Güreşlerine kendisini davet eden Derince Taşköprülüler Derneği Başkanı Erhan Çiftçiye de ayrıca teşekkür etti. Derneğin çalışmaları hakkında Başkan Büyükakına bilgi veren Çiftçi Derince Belediyesi ile düzenleyecekleri etkinliğin 13-15 Eylül tarihlerinde İshakçılar Köyünde üç gün boyunca yapılacak organizasyonda çeşitli etkinliklerin vatandaşlarla buluşacağını da dile getirdi.

HALKIMIZIN BİZE OLAN GÜVENİNİ BOŞA ÇIKARMAYACAĞIZ

Geleceğin teminatı olan çocuklar ve gençlerin eğitim ve kültür alanları gibi spor branşlarına da önem vermesini istiyoruz diyen Kocaeli Büyükşehir Belediye Başkanı Doç. Dr. Tahir Büyükakın Hemşehri derneklerimizin bu gibi sosyal alanlarda var olmasını çok olumlu buluyorum. Değerlerimize sahip çıkılmasının yanı sıra halkımızın beklentilerine cevap veren önemli bir girişim olarak görüyorum dedi. Kocaeli Manav Dernekleri Dayanışma Platformu Başkanı Engin Tümer ve Kars Ardahan Iğdır Vakfı Başkanı Taner Alaçayır ile yönetimleriyle olan buluşmasında da Başkan Büyükakın Halkımızın bize olan güvenini boşa çıkarmayacağız. Çok çalışacak bu emanete ve güvene asla zarar vermeyeceğiz. Hiçbir vatandaşımızın Büyükşehir Belediyemize bakışında olumsuz bir düşüncenin oluşmaması içinde büyük hassasiyet gösteriyoruz. Her kesimden her insanımıza ayrım gözetmeksizin bu güzel şehrimiz Kocaeliye hizmet etmeye çalışıyoruz. Sorumluluğumuzun gereği olarak halkımızın umutlarına cevap verecek vizyonel hizmetlerle birlikte gönül belediyeciliği esasından da milim şaşmayacağız diyerek açıklamalarını sonlandırdı. Birliktelikler karşılıklı yapılan görüş alışverişinin ardından sona erdi.

12 Eylül 2019 - Gündem


göndermek için kutuyu işaretleyin

Yorum yazarak Gölcük Gündem Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Gölcük Gündem hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
Anket Gölcük en önemli sorunu sizce nedir?