Kaymakam Karabulut'a ziyaretler devam ediyor

Gölcük'ü Kalkındırma ve Kamu Kurumlarını Destekleme Derneği ile THK Gölcük Şubesi Başkanı Mustafa Cintaş ve yönetimi, Gölcük Kaymakamı Cengiz Karabulut’u makamında ziyaret ederek görevinde başarılar diledi.

Haber albümü için resme tıklayın

Gölcük'ü Kalkındırma ve Kamu Kurumlarını Destekleme Derneği Başkanı Lütfü Yılmaz yönetim kurulu üyeleri Hüseyin Barış, Adnan Zeytinoğlu, Emine Akboyun, Mustafa Cintaş, Zafer Kampara, Ayşe Dışpınar, Yavuz Serbes ve Recai Gönenç, İlçemize yeni atanan Kaymakam Cengiz Karabulut’u ziyaret etti. Başkan Yılmaz Dernekle ilgili bilgi verdi.


TABELA DERNEĞİ OLMAMANIZ SEVİNDİRİCİ


Kaymakam Karabulut “15 Yıldır İlçemizde aktif olarak görev yapmanız sevindirici. Tabela derneği olmadığınız için memnun kaldım. Gölcük güzel bir şehrimiz. Burada birlikte daha iyi projeler yapacağımıza inanıyorum. Nazik ziyaretinizden dolayı teşekkür ediyorum”dedi.

THK Gölcük Şubesi Başkanı Mustafa Cintaş ve yönetimi, ilçemize yeni atanan Gölcük Kaymakamı Cengiz Karabulut’a bir ziyaret gerçekleştirerek hayırlı olsun temennilerini iletti. Kaymakam Karabulut’un makamında yapılan ziyarette THK Gölcük Şube Başkanı Mustafa Cintaş ve yönetimi hazır bulundu. Başkan Cintaş, ziyarette bir konuşma yaparak, “İlçemize atanmış olmanızdan ötürü size bir hayırlı olsun ziyaretinde bulunmak istedik. Geçmişte yaptığınız başarılı çalışmaların ilçemizde de devam etmesi adına bizler de katkı sunmaya hazırız” dedi.

Gençler fırsatlardan yararlanmalı

Sözlerine devam eden Başkan Cintaş, “Kurumumuz, ilçemizde özellikle gençlere uçuş sevdasını aşılamak için çalışmalar yapıyor. Okullarda tanıtım ve eğitimler gerçekleştiriyoruz. Gençlerin yanı sıra yetişkinlerimiz de kurumumuza üye olabiliyor ve katkı sunabiliyor. Gençlerimiz için oluşturduğumuz ‘Genç Kanatlar’ oluşumu, yine onlar için büyük fırsatlar sunuyor. Kurum faaliyetlerine katılarak puan kazanan gençler, kurumumuzun ücretsiz eğitimlerinden faydalanma imkanını yakalıyor. Gençlerimizi bu fırsatlardan yararlanmaları adına her zaman kurumumuza davet ediyoruz” dedi.

THK ülkemize büyük katkı sağlıyor

Kaymakam Karabulut ise ziyaret esnasında yapmış olduğu konuşmasında, “Öncelikle nazik ziyaretinizden ötürü teşekkür ediyorum. Yakın bir yerden ilçemize atanmış bulunmaktayım. Bu coğrafyayı iyi tanıyorum. Burada çalışmaktan ötürü büyük bir mutluluk duyuyorum. Türk Hava Kurumu, ülkemizin güzide kurumlarından biridir. Yapılan çalışmalar, Cumhuriyet döneminin ilk yıllarından bu yana ülkemize büyük bir katkı sağlamıştır. Bunun yanı sıra, günümüzde yapmış olduğunuz çalışmalar da oldukça güzel ve anlamlı. Gençlerimiz için oluşturduğunuz ‘Genç Kanatlar’ oluşumu, ülkemiz geleceğinin daha da sağlam temellere oturtulmasında büyük bir önem taşıyor. Yapacağınız çalışmalarda başarılar diliyor, elimizden geldiğince destek olmaya çalışacağımızı da belirtmek istiyorum” ifadelerini kullandı.

11 Eylül 2019 - Gündem


göndermek için kutuyu işaretleyin

Yorum yazarak Gölcük Gündem Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Gölcük Gündem hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.Anket Başkan Ali Yıldırım Sezer'i başarılı buluyormusunuz?