Branş doktorlarıyla toplantı yaptı

Gölcük Necati Çelik Devlet Hastane Başhekimi Op. Dr. Yüksel Pehlevan, Başhekim Yardımcılarıyla ve cerrahi branş Uzman Hekimlerle toplantı yaptı.

Gölcük Necati Çelik Devlet Hastane Başhekimi Op. Dr. Yüksel Pehlevan, Başhekim Yardımcılarıyla ve cerrahi branş Uzman Hekimlerle toplantı yaptı. Toplantıda; hasta ve çalışan memnuniyetini en üst düzeye çıkarmak için poliklinik, acil klinik ve yataklı servis işleyişleri değerlendirmesi yapıldı. Ayrıca yaklaşan kış mevsiminde artacak hasta yoğunluğunda en iyi ve en hızlı sağlık hizmetini vermek için yapılması gerekenler görüşüldü.

Hastane Başhekimlik makamında gerçekleşen görüşmede; Başhekim Pehlevan bundan sonra bu tür toplantıların devam edeceğini ve daha kaliteli hizmet verebilmek amacıyla gereken tüm özveriyi göstereceklerini dile getirdi.

10 Eylül 2019 - Sağlık


göndermek için kutuyu işaretleyin

Yorum yazarak Gölcük Gündem Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Gölcük Gündem hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

01

gölcüklüüüü - yok uzmanlarla toplantı yok branş uzmanlarıyla toplantı yok samimiyetsiz herkesin gülücükler saçtığı bilmem ne tatbikatı. bırakın abi bu işleri. acil servis personeliyle yapın siz toplantıyı. birtane anket kağıdı koyun oraya hasta yakınları müsaitlerse işaretlesinler bakın bakalım birtane memnun kalan olacak mı? hasta bakıcılarından temizlik personellerinden hemşirelerden doktorlara kadar yapsanıza bir araştırma? adam yanımda ölüyordu umuttepeye zor yetiştirdik. o halde bir tane doktor ilgilenmedi ağrıdan kıvranarak sabaha kadar ağladı. soru soruyoruz adam benim hastam değil diyor ya. senin benim hasta işleri nedir??? adamcağıza tomografi çektiler sonuca bakacak doktor yok (uyuduklarını tahmin ettik) 2-3 saat tomografi sonucu bekledi sadece yorumlatmak için. velhasılı kelam umuttepe de ortaya çıktı ki adamın midesi tıkanmış acil ameliyata aldılar. suratlar beş karış soru soruyorsun cevap alamıyorsun herkeste bir afra tafra sert sert imalı imalı hareketler. bakın orası Gölcük ilçesinin tek acil servisi. böyle devam ederseniz büyük sıkıntılar yaşarsınız. hasta yakınlarının hepsi okadar aklı olgun düşünemeyebilir. acilen çözüm üretilmeli. 2018-2019 yılında Gölcük Acil Servisinde ihmalden ölen kaç insan oldu hiç araştırıldımı? tekrar sesleniyorum buradan Gölcük Acil in tüm personeline sizdeki ego umuttepe deki profesörlerde yok be!!!

Yanıtla . 2Beğen . 0Beğenme 11 Eylül 08:46


Anket Başkan Ali Yıldırım Sezer'i başarılı buluyormusunuz?