Sporcu dostu Gölcüksporium

Gölcük Kavaklı da bulunan Gölcük Sporium sporcuların uğrak mekanı oldu.

Haber albümü için resme tıklayın

Gölcük Kavaklı da bulunan Gölcüksporium sporcularun uğrak mekanı oldu. Hatice-Hüseyin Uzuner çiftinin sahibi olduğu Gölcük Sporium profesyonel sporcular ve amatör sporcuların gelişimnde önemli rol oynuyor. Barbaros Hayrettin Anadolu lisesi Bayan Futbol takımı Fıransada düzenlenecek şampiyonasına  Hasan Alemdar ve Kübra Zorlu gözetiminde hazırlanan bayanlar futbol takımı Gölcük Sporium'u tercih edip yoğun çalışıyorlar.

Çocuklarımıza sahip çıkıyoruz
 

Hatice-Hüseyin Uzuner çifti gazetemize yapıkları açıklamada " Sporun, çocuklarımıza sağlıklı hayat sürmelerine yaptığı katkı yanında ülke tanıtımlarında ciddi bir rol üstlendiğini biliyoruz. Öyle ki bugün bazı sporlar belli ülkelerle anılır hale geldi. Ülkemizin de son 15 yılda yapılan yatırımlar neticesinde farklı spor dallarında ciddi başarılar elde ettiği malumunuzdur. Daha önce varlık gösteremediğimiz kategorilerde bile sporcularımız madalya kazanmaya, derece yapmaya başladılar. Elbette henüz arzu ettiğimiz yerde değiliz. Daha katetmemiz gereken önemli bir mesafe olduğunun farkındayız. Bedensel gelişim sporunu Şehirlerimize yaygınlaştırmak, gençliğin spor faliyetlerini sahiplenmesini sağlamamız önemli adımlarımızdandır. GÖLCÜK SPORİUM elinden geldiği kadarı ile çocuklarımıza sahip çıkmaya devam edecektir. Hasan Alemdar ve Kübra Zorlu hocalarımız nezaretinde Barbaros Hayrettin Anadolu lisesi Bayan Futbol takımı Fıransada düzenlenecek şampiyonasına hazırlanan kızlarımıza başarılar dileriz"dediler.

05 Eylül 2019 - Spor


göndermek için kutuyu işaretleyin

Yorum yazarak Gölcük Gündem Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Gölcük Gündem hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.



Anket Başkan Ali Yıldırım Sezer'i başarılı buluyormusunuz?