Başkan Sezer Kızılay'a kurban bağışı yaptı

Gölcük Belediye Başkanı Ali Yıldırım Sezer, Kızılay Gölcük Şubesi aracılığı ile Kızılay’a Kurban bağışında bulundu.

Büyütmek için resme tıklayın

Başkan Sezerin vekaletini alan Kızılay Gölcük Şube Başkanı Orhan Barış Gölcük Belediye Başkanımız Ali Yıldırım Sezer Gölcük Kızılay Şubemize ilk kurban bağışını yapmıştır. Bu kapsamda Sezer Ailesi adına Başkanımız Ali Yıldırım Sezere teşekkür ediyoruz. Tüm Gölcük halkının katkılarını bekliyoruz dedi.

DESTEK OLUNMASINI ÖNERİYORUM

Gölcük Belediye Başkanı Ali Yıldırım Sezerde Kızılayın güvenilir bir kurum olduğunu ve bu noktada alınan bağışların dünya mazlumlarına iletildiğini belirterek emeği geçenlere teşekkür etti. Konuşmasının devamında Başkan Sezer Geçen yıl kurban organizasyonunu 40 ülkede gerçekleştiren ve 154 bin 854 hisse kurbanı 38 milyon insana ulaştıran bu yıl kampanyasında da yurt içinde 70 bin hisse yurt dışında 50 ülkede dağıtılmak üzere 110 bin hisse hedefleyen Kızılaya vekaleten kurban bağışımızı gerçekleştirdik. Tüm Dünyada yaptığı yardım çalışmalarıyla adından söz ettiren zor günlerin en yakın dostu Kızılayın Kurban Bağışı Kampanyasına hemşehrilerimizinde destek olmasını diliyor bu noktada Kızılay Gölcük Şubesi Başkanı Orhan Barış ve ekibine de başarılar dileklerimi iletiyorum.

Gölcük Kızılay Şubesine bağışlarınız için Telefon: 0 549 640 40 60 Esra Yeşil

Yurt içi 850 TL Yurt dışı 725 TL

22 Temmuz 2019 - Gündem


göndermek için kutuyu işaretleyin

Yorum yazarak Gölcük Gündem Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Gölcük Gündem hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.Anket Başkan Ali Yıldırım Sezer'i başarılı buluyormusunuz?