Gölcük Belediyesi %50 oranında tasarruf sağlıyor

Gölcük Belediyesi Makina Bakım, İkmal Amirliği’nin bünyesinde kurulan atölye de kentin ihtiyacı olan yer altı çöp konteynerlerini, demir köprüleri, mazgalları ve dekoratif demir korkulukları üretim, çöp konteynerinin bakımı gerçekleştiriyor ve bu sayede %50 oranında belediye bütçesinde tasarruf sağlanıyor. 

+1
Haber albümü için resme tıklayın

Gölcük Belediyesi kentin ihtiyacı olan yer altı çöp konteynerlerini demir köprüleri mazgalları ve dekoratif demir korkulukları Makina Bakım İkmal Amirliğinin bünyesinde kurulan atölye de kendi imkanlarıyla üretiyor. Ayrıca büyük bir sorun oluşturan yıpranmış onarımı yapılması gereken çöp konteynerlerinin de bakımını yaparak büyük tasarruf sağlıyor. Bu çalışmalarla birlikte 50 gibi yüksek bir oranda maliyetleri azalttıklarını belirten yetkililer imkanlar ölçüsünde çalışmalarını sürdüreceklerinin altını çizdi.

TASARRUF ÖNCELİKLİ BİR YÖNETİM ANLAYIŞI

Bu tarz bakım onarım ve üretim işlerini kendi bünyemizde yaparak belediye bütçesine önemli bir katkı sağlamayı hedeflediklerini ifade eden Gölcük Belediye Başkanı Ali Yıldırım Sezer Tasarruf öncelikli bir yönetim anlayışıyla hareket ediyoruz etmeye de devam edeceğiz. Bu noktada kendi bünyemizde yapabileceğimiz bakım onarım ve üretim işlerini Makina Bakım İkmal Amirliği bünyesinde kurduğumuz ekipler ile gerçekleştiriyoruz. Bu hem daha hızlı bir şekilde sorunları çözmemizi sağlıyor hem de 50ye varan oranlarda tasarruf etmemize imkan veriyor. Bu anlayışla çalışmalarımızı sürdüreceğiz ve Gölcükün ihtiyaçlarını ve eksikleri çözmeyi sürdüreceğiz dedi.

12 Temmuz 2019 - Gündem


göndermek için kutuyu işaretleyin

Yorum yazarak Gölcük Gündem Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Gölcük Gündem hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.Anket Başkan Ali Yıldırım Sezer'i başarılı buluyormusunuz?