Etkin Grup Mali Müşavirler Odası Yönetimine Talip

Kocaeli Serbest Muhasebeci Mali Müşavirler Odası'nda 22-23 Haziran Tarihlerinde Yapılacak 29. Olağan Genel Kurul için Mustafa Taşpınar Başkanlığındaki Etkin Grup Tanıtım yaptı.

Haber albümü için resme tıklayın

Kongrede 7 Yönetim Kurulu Üyesi 5 Disiplin Kurulu Üyesi 3 Denetim Kurulu Üyesi ve 29 Kişilik üst kurul delegasyonu seçilecek. Yeni Düzenleme ile sadece 2 dönem Başkanlık yapılacağı için mevcut Başkan Fikret Gökmen yeniden aday olamayacak. Fakat Fikret Gökmen Etkin Grupu desteklemek üzere tanıtım toplantısına geldi. Kongrede Bin 850 kişinin oy kullanma hakkı bulunuyor. Yapılan tanıtıtım toplantısında Mali Müşavirler ve stajyerlerden yoğun katılım sağlandı.

KONGREYE YOĞUN KATILIM SAĞLAYIN

Mevcut Başkan Fikret Gökmen Yaptığı konuşmada

Seçimler bittikten sonra artık grup kalmamalı. Tüm adaylar birbirlerini kucaklamalı Tüm üyeler için çalışma yapmalı. Ben seçilecek olan yönetimin başarılı olacağından hiç kuşkum yok. Üstün başarılar diliyorum. Özellikle kongrenin ilk günü muhakkak yanınıza 3-4 kişi alıp kongreye katılalım. Etkin Grubun ismini ve ağırlığını taşıyacak katılım olmasını diliyorum dedi.

EN İDEAL GRUP ETKİN GRUP

Etkin Grup adına Başkan Mustafa Taşpınar yönetim kurulu Disiplin Kurulu Denetim Kurulu tanıtımını yaptı. Taşpınar konuşmasında

23 Haziranda yapılacak KSMMMOnın 23.olağan genel kuruluna liyakatitecrübesi vizyonu ve kalitesi ile en ideali grubu ETKİN Grubun başkan adayı olarak kıymetli meslektaşlarımla büyük bir dayanışma birlik ve beraberlik içinde kurul üyesi arkadaşlarımla yaptığımız basın toplantımıza gelen gelemeyipte gönlü bizimle olan tüm dostlara kendim ve ekibim adına Şükranlarımızı sunuyorum. Oda seçimlerinin Barış kardeşlik ve dostluk içinde geçmesini yapılacak genel kurulun meslek camiamıza hayırlı olmasını ve sonunda kazananın odamız olmasını diliyorum dedi.

MUSTAFA TAŞPINAR KİMDİR

1963 Yılında İzmitte doğdu. Anadolu Üniversitesi İşletme Fakültesi mezunu. Evli üç çocuk babası. 1995 yılında mali müşavir oldu. 2000 yılından beri odada akitf görevlerde bulundu.

ETKİN GRUP YÖNETİM ADAYLARI

YÖNETIM KURULU ADAYLARI

Mustafa Taşpınar Tülin Keçeci Güngör Barış Koçak Engin Eroğlu Emrah Temizalay Canan Yaş Fevzi Yıldırım

DENETIM KURULU ADAYLARI

Serdar Kandemir Cemalettin Köksal Sevgi Orhan

DISIPLIN KURULU ADAYLARI

Özcan Çakır Hasan Malo Hakan Bıçakçı Dayimi Gümüş Merve Yıldırım

13 Haziran 2019 - Gündem


göndermek için kutuyu işaretleyin

Yorum yazarak Gölcük Gündem Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Gölcük Gündem hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Anket Eriklitepe Tabiat Parkına gittiniz mi? Eriklitepe nerede?