Başkan Sezer Jandarmayı unutmadı

Gölcük Belediye Başkanı Ali Yıldırım Sezer 1839 yılında kurulan Jandarma Genel Komutanlığının 180. yıldönümü dolayısıyla mesaj yayımladı.

Gölcük Belediye Başkanı Ali Yıldırım Sezer 1839 yılında kurulan Jandarma Genel Komutanlığının 180. yıldönümü dolayısıyla yayınladığı mesajında şu ifadelere yer verdi: Türk Silahlı Kuvvetlerimizin önemli bir parçası olarak devletin bekası milletimizin refahı için Emniyet Teşkilatıyla birlikte toplumun huzur ve güvenliğini sağlayan Jandarma Teşkilatımızın 180. kuruluş yıl dönümünü kutladığı mesajında Jandarma Teşkilatı Türkiye [https://www.haberler.com/turkiye/]nin bölünmez bütünlüğünün korunması vatandaşlarımızın huzur içerisinde yaşaması ve ülkemizde düzenin sağlanması gibi önemli görevleri üstün hizmet anlayışıyla başarıyla yerine getirmektedir.

Yurdumuzun her köşesinde halkımızla iç içe ve büyük bir özveriyle görev yapmakta olan Jandarma Teşkilatı Önce insan diyerek ve İnsanı yaşat ki devlet yaşasın anlayışına sahip olarak vatandaşlarımızın hak ve özgürlüklerini gözeten halkın memnuniyetini sağlayan bir görev bilinci ve hizmet anlayışı ile halkımızla bütünleşmiştir. Ülkemizin her yanında olduğu gibi ilimizde de bu yüksek ruh ve şuurla görevlerini yerine getiren Jandarma Teşkilatımızın gösterdiği büyük fedakarlık ve ulaştığı başarılar her türlü takdirin üstündedir.

Bu vesileyle Jandarma Teşkilatının başarısının daha üst seviyelere taşınması için büyük bir özveri ve gayretle çalışan emekli ve muvazzaf değerli personelleri ile onların en büyük destekçileri olan değerli ailelerini en içten duygularımla kutluyor kendilerine sağlık ve esenlikler diliyorum. Bu kuruluş yıldönümü vesilesiyle Türk Milletinin birlik ve beraberliği toprak bütünlüğümüz ve devletimizin istikbali uğrunda canlarını feda eden aziz şehitlerimizi rahmet ve minnetle kahraman gazilerimizi saygı ve şükranla anıyorum dedi.

12 Haziran 2019 - Siyaset


göndermek için kutuyu işaretleyin

Yorum yazarak Gölcük Gündem Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Gölcük Gündem hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
Anket Gölcüksporlu İsmail Yüksek'in bonservisi ne kadar olmalı?