Gölcük'te 400 sporcu ödüllendirildi

2023-2024 Eğitim Öğretim yılı Okul Sporları 2.Lig (Mahalli) yarışları ile 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı etkinlikleri Gölcük'te tamamlandı.

Gölcük'te 400 sporcu ödüllendirildi
Gölcük'te 400 sporcu ödüllendirildi
+10
Haber albümü için resme tıklayın

2023-2024 Eğitim Öğretim yılı Okul Sporları 2.Lig (Mahalli) yarışları ve 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı etkinlikleri kapsamında, Gölcük Belediyesi, Gölcük Gençlik ve Spor İlçe Müdürlüğü, İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü işbirliğinde düzenlenen ’'Ulusal Egemenlik Futsal, Futbol, Voleybol, Dart, Bocce Turnuvası''Ortaokul ve Liselerarası 5 branş 10 kategoride toplam 400 sporcu/öğrencinin katılımıyla gerçekleştirildi.

Dereceye giren sporcular ödüllendirilmiştir, sporculara ödüllerini Gölcük Belediye Başkan Yardımcısı  Ahmet Karadağ,  Gölcük Gençlik ve Spor İlçe Müdürü Sayın Hasan Ceyhan, İlçe Milli Eğitim Şube Müdürleri Abdülhalik Köse, Vedat Sever ve Okul Müdürleri tarafından takdim edildi.

İşte dereceye giren branş kategori ve okullar;

FUTSAL

Yıldız Erkekler kategorisinde dereceye giren Takımlar
1.Kocatepe Ortaokulu
2.Kavaklı Adem Başoğlu Ortaokulu
3.Uğur Mumcu Ortaokulu

FUTBOL

Küçük Erkekler kategorisinde dereceye giren Takımlar
1.Kavaklı Adem Başoğlu
2.Ömer Seyfettin Ortaokulu
3.Ulaşlı Nuri Bermek Ortaokulu
Yıldız Erkekler kategorisinde dereceye giren Takımlar
1.İhsaniye Ortaokulu
2.Uğur mumcu Ortaokulu
3.Ömer Seyfettin Ortaokulu

VOLEYBOL

Yıldız Kızlar kategorisinde dereceye giren Takımlar
1.Nazif Tokgöz Ortaokulu
2.Kavaklı Adem Başoğlu Ortaokulu
3.İhsaniye Ortaokulu

DART

Yıldız Kızlar kategorisinde dereceye giren Takımlar
1.Melisa Nur Eroğlu-Ömer Seyfettin Ortaokulu
2.Gamze Alma-Dumlupınar Ortaokulu
3.Gamze Yiğit-Ömer Seyfettin Ortaokulu
Yıldız Erkekler kategorisinde dereceye giren sporcular
1.Mahsun Gövez-Dumlupınar Ortaokulu
2.Furkan Aydın-Ömer Seyfettin Ortaokulu
3.Halil Tutal-Dumlupınar Ortaokulu
Genç Kızlar kategorisinde dereceye giren sporcular
1.Hümeyra Çınar-Şehit volkan Tantürk A.L
2.Cemre Yağmur Tarcan-Gölcük Fen Lisesi
3.Dilara Öztürk
Genç Erkekler kategorisinde dereceye giren sporcular
1.Ahmet Kerem Kavallıoğlu-Gölcük İhsaniye Anadolu L.
2.Abdurrahman Aldress-Adnan Menderes İmam Hatip L.
3.Yusuf Özgün- Adnan Menderes İmam Hatip L.
BOCCE
Genç Kızlar kategorisinde dereceye giren Takımlar
1.Gölcük Anadolu Kalkınma Vakfı Kız Meslek L.
2.Gölcük Fen Lisesi
3.çakabey Anadolu Lisesi
Genç Erkekler kategorisinde dereceye giren Takımlar
1.Gölcük Fen Lisesi
2.İhsaniye Anadolu Lisesi
3.15 Temmuz Şehitleri Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi

19 Nis 2024 - 10:25 - Spor


göndermek için kutuyu işaretleyin

Yorum yazarak Gölcük Gündem Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Gölcük Gündem hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Haber ajansları tarafından servis edilen tüm haberler Gölcük Gündem editörlerinin hiçbir editöryel müdahalesi olmadan, ajans kanallarından geldiği şekliyle yayınlanmaktadır. Sitemize ajanslar üzerinden aktarılan haberlerin hukuki muhatabı Gölcük Gündem değil haberi geçen ajanstır.