Aile Konak'ta coşkulu kutlama

Aile Konak Hastanesi, her yıl olduğu gibi bu 14 Mart’ta da farklı kurumlarda görev alan hekimlerin ve sağlık çalışanlarının Tıp Bayramını kutlayarak farkını ortaya koydu

Haber albümü için resme tıklayın

Gölcük’te 5 yıldır hizmetlerine ara vermeden devam eden Aile Konak Hastanesi, her yıl olduğu gibi bu yılda 14 Mart Tıp Bayramı’nda etkinlikleriyle farkını gösterdi. Gerek kurum içinde gerekse kurum dışında yapmış olduğu etkinlikleriyle örnek olan Aile Konak, tüm hekim ve sağlık çalışanlarının 14 Mart Tıp Bayramı’nı unutmadı. Aile Konak yönetimi, Karamürsel, Gölcük ve Başiskele’de bulunan aile hekimleriyle birlikte, fabrika işyeri hekimleri, Karamürsel Devlet Hastanesi ve Gölcük Devlet Hastanesi başhekimleri ve çalışanlarına 14 Mart ziyaretlerinde bulundu.

Hekimlik bir yaşam biçimi

Aile Konak 14 Mart Tıp Bayramı etkinliği kapsamında, açık büfe yemek ve sonrasında kokteyl organizasyonuyla tıp bayramını coşkuyla kutladı. Kokteylin açılış konuşmasını yapan yönetim kurulu üyesi Op. Dr. Metin Göklü; “Hastanemizin temel yapıtaşlarını oluşturan değerli sağlık çalışanlarını bu güzel gününü tebrik ediyorum. Sağlığa vermiş oldukları emeklerden dolayı hem hekim arkadaşlarımın hem de tüm sağlık çalışanlarının bir kez daha kutluyorum” dedi. Tıbbi direktör Op. Dr. M. Veysel Besnili ise konuşmasında, hekimliğin bir yaşam biçimi olduğunu, hayatımızın her anında hekimliğin öne çıktığını ve çok kıymetli olan hekimlik mesleğini itbarsızlaştırmaya çalışanlara fırsat verilmemesi gerektiğini ve bu yolda tıp adına hizmet veren tüm çalışanların tıp bayramını kutladığını ifade etti.

Başhekimler unutulmadı

Aile Konak Hastanesi 14 Mart Tıp Bayramı dolayısıyla, Karamürsel ve Gölcük Devlet Hastanesi başhekim ve çalışanlarını da ziyaret ederek nezaket örneği sergiledi. Gölcük Devlet Hastanesi Başhekimi Op. Dr. Yüksel Pehlevan ve Karamürsel Devlet Hastanesi başhekimi Op. Dr. Erkan Çelik’e nezaket ziyaretinde bulunarak 14 Mart tıp Bayramı’nı kutladı. Aile Konak yönetimi, Gölcük İlçe Sağlık Müdürü Dr. M. Sabri Medişoğlu ile ziyaretlerine devam etti.

Yönetime 14 Mart ziyaretleri

Aile Konak Hastanesi, 14 Mart Tıp Bayramı dolayısıyla siyasetten, eğitime farklı sektörlerden ziyaretçileri de ağırladı. Her yıl geleneksel olarak 14 Mart ziyaretlerini aksatmayan Gölcük Belediye Başkanı Mehmet Ellibeş, CHP Gölcük Belediye Başkan adayı İsmet İşeri, AK Parti Gölcük Belediye Başkan adayı Av. Ali Yıldırım Sezer, Doğa Koleji Yeniköy Kampüsü öğrencileri ile Özel Asil Anaokulu öğrencileri bu yılki 14 Mart Tıp bayramı ziyaretçilerindendi.

15 Mart 2019 - Sağlık


göndermek için kutuyu işaretleyin

Yorum yazarak Gölcük Gündem Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Gölcük Gündem hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz


Anket Gazi Ortaokulu alanına ne yapılmalı?