Koro çalışmaları devam ediyor

Gölcük Belediyesi Konservatuvarı Türk Sanat Müziği, Türk Halk Müziği ve Çok sesli Çocuk Korosu çalışmalarına devam ediyor.

Haber albümü için resme tıklayın

Belediye konservatuvarında koro çalışmaları  Türk Halk Müziği Uygulama Topluluğu Korosu Şefi Kamil Kudret Dağlı,  Türk Sanat Müziği Korosu Şefi Fuat Gürlük,  Değirmendere Türk Halk Müziği Şefi Emrullah Çelik, Gölcük Belediyesi çok sesli Çocuk Korosu Şefi Turan Yüksel öncülüğünde, Gölcük Belediyesi Sanat Galerisi, Sanat Kahvesi ve Değirmendere Sanatevinde gerçekleştiriliyor.

Sesine güvenenleri bekliyorlar

Çalışmaları hakkında bilgi veren koro şefleri; "Gölcük Belediyesinin sosyal yaşamın devamlılığının sağlanılmasında etkili olan bu yöndeki çalışmalarına THM ve TSM Korosu olarak destek ve katkı sağlamaya devam edeceğiz. İlçemizde yetenekli gençlerimizin ve Müziğe gönül vermiş bireylerin olduğunu biliyoruz. Bu güzel ortamda bulunmak isteyen herkesi Koromuza katılmaya davet ediyoruz dediler. Ayrıca Bizlere bu imkanı sağlayan, destek veren Belediye Başkanı Mehmet Ellibeş'e teşekkür ediyoruz. Gölcük İlçe genelinde müziğe olan ilgi ve sevgiyi biliyoruz, bunun en güzel ifadesini Gölcük Belediye Başkanı Mehmet Ellibeş'in destekleriyle zaten verilen konserlere gösterilen ilgi ve katılımlarla görmekteyiz. Gölcük Belediyesi bünyesinde oluşturulan THM ve TSM Koromuz için İlçemizde sesine güvenen bay- bayanları koromuza katılmaya bekliyoruz" dediler.

Gölcük Belediyesi Koroları Kış, Bahar ve Yaz dönemlerinde konserler vererek vatandaşlara güzel vakit geçirmelerini sağlıyor.

06 Aralık 2018 - Eğitim


göndermek için kutuyu işaretleyin

Yorum yazarak Gölcük Gündem Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Gölcük Gündem hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz


Anket Gölcükspor Başkanı ve yönetimi başarılı mı?