İZAYDAŞ engelli çalışanlarını unutmadı

İZAYDAŞın Uluslararası Engelliler Günü dolayısıyla engelli çalışanları için düzenlediği yemekli organizasyonda keyifli an

Haber albümü için resme tıklayın

Kocaeli Büyükşehir Belediyesi iştiraklerinden İZAYDAŞ 3 Aralık Uluslararası Engelliler Günü dolayısıyla engelli çalışanları için yemek organizasyonu düzenledi. Genel Müdür Muhammet Saraçın öncülüğünde gerçekleşen yemekte keyifli anlar yaşandı. İZAYDAŞta çalışan engelli çalışanların ve yöneticilerin duygularını paylaştığı yemek programında mesai dışı eğlenceli dakikalar yaşandı. Genel Müdür Saraç şirketteki engelli çalışma arkadaşlarının işlerinin gerektirdiği biçimde çalıştıklarını belirterek Bileklerinin hakkıyla maaşlarını kazanıyorlar dedi.

HİÇBİR FARK GÖZETMİYORUZ

Saraç Hiçbirini taşımıyoruz ve diğer arkadaşlarımızdan bir fark gözetmiyoruz. Şirketimiz üretimi içerisinde arkadaşlarımızın gerek fizik güçlerinden gerek beyin güçlerinden yararlanmaya çalışıyoruz. Sosyal yaşam içerisinde her birimiz birer engelli adayı olduğumuzu her zaman hatırlamak durumundayız. Bu anlamda arkadaşlarımıza kolaylıkları göstermeye ve gerektiği yerlerde yaşam kalitesini arttırıcı tedbirler almaya gayret ediyoruz. Bugünün engelli arkadaşlarımızı yeniden hatırlamak ve yapılması gerekenleri bir kez daha düşünebilmek adına hayırlara vesile olmasını diliyorum ifadelerini kullandı.

YEMEKTE BİRARAYA GELDİLER

Sekapark 2. Etap Antikkapı Maide Restoranda düzenlenen öğle yemeği organizasyonuna İZAYDAŞ Genel Müdürü Muhammet Saraç Genel Müdür Yardımcıları İsmail Uludağ ve Bayram Karakuş Mali ve İdari İşler Müdürü Savaş Akpolat Yakma Tesisi Müdürü Şahan Dede Pazarlama Müdürü Ayfer Nefesoğlu Depolama Alanları Müdürü Mahmut Kıldize Satın Alma Müdürü İsmail Akbaş Teknik Hizmetler Müdürü Salih Deveci ile TES-İŞ Adapazarı Şube Başkanı İrfan Kabaloğlu ve İşyeri Baş Temsilcisi Necati Bostan İZAYDAŞın engelli kadrosunda yer alan Engin Aysu Mustafa Demirtaş Serkan Yoldadurmaz Selçuk Aslan İbrahim Taş Muharrem Alacı Hayrettin Duman ve Musa Bekil katıldı.

04 Aralık 2018 - Spor


göndermek için kutuyu işaretleyin

Yorum yazarak Gölcük Gündem Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Gölcük Gündem hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz


Anket Gölcükspor Başkanı ve yönetimi başarılı mı?