AK Parti tam kadro Gölcük'te sahaya indi

AK Parti Kocaeli Milletvekilleri, AK Parti Kocaeli İl Başkanı Mehmet Ellibeş,  Gölcük  Belediye Başkanı Ali Yıldırım Sezer, ilçe Başkanı Çetin Seymen ve ilçe teşkilatı, Gölcük’ü karış karış gezerek Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın vatandaş ve esnaf için yazdığı mektubu elden teslim ettiler.

+2
Haber albümü için resme tıklayın

AK Parti Kocaeli Milletvekilleri, AK Parti Kocaeli İl Başkanı Mehmet Ellibeş,  Gölcük  Belediye Başkanı Ali Yıldırım Sezer ve ilçe teşkilatı, Gölcük’ü karış karış gezerek Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın vatandaş ve esnaf için yazdığı mektubu elden teslim ettiler. 


Tam kadro sahada

AK Parti Gölcük İlçe Teşkilat binasında başlayan programa  AK Parti Kocaeli Milletvekilleri İlyas Şeker, Sami Çakır, Mehmet Akif Yılmaz, Radiye Sezer Katırcıoğlu ve Cemil Yaman, AK Parti İl Başkanı Mehmet Ellibeş, Kocaeli Büyükşehir Belediyesi Başkan Vekili Yaşar Çakmak, Gölcük Belediye Başkanı Ali Yıldırım Sezer, İlçe Başkanı Çetin Seymen,  İlçe Kadın Kolları Başkanı Sayime Yelken, Kocaeli İl Gençlik Kolları Başkanı Çağatay Çağlayan, AK Parti Kurucu ilçe başkanı Mevlüt Demir, bir önceki dönem ilçe Başkanı İdris Alp, AK Parti Gençlik Kolları Başkan Vekili Ali Ruhan Çelik ve yönetim kurulu, Gölcük Belediyesi  başkan yardımcıları, il ve ilçe yöneticileri, meclis üyeleri ve çok sayıda partili katıldı.

O çalışıyor, bize de şevk geliyor

Program öncesi AK Parti kadrosu ilk olarak Gölcük ilçe binasında basın mensupları ile bir araya geldi. Saha çalışması öncesi yapılan basın açıklamasında ilk sözü alan AK Parti İlçe Başkanı Çetin Seymen, “Birlik, beraberlik ve uyumun başkentindeyiz. İl Başkanlığımızın düzenlemiş olduğu güzel bir çalışma, bizi bir araya getirdi. Beşincisini yapıyoruz. Tüm mahallelere dağılacağız. Ekiplerimizi oluşturduk. Sekiz ekibimiz var. Biz 1 Nisan 2019’da çalışmaya başladık. Sahadayız, milletimizle beraberiz, milletimizin derdiyle dertleniyoruz. Milletimiz nereyi istikamet olarak gösteriyorsa oraya doğru gidiyoruz. Zaten AK Parti’nin farkı da bu. Gerçekten muhalefete bakıyorum, sosyal medya ve gazeteler üzerinden muhalefet yapmaya çalışıyorlar. Bizim farkımız, vatandaşımızın içinde olmamızdır. Bizim partimizi milletimiz kurdu. Bu bağlamda da çağırmamız yetiyor. Ben Gölcük teşkilatları ile gurur duyuyorum. Dört senelik bir seçimsiz geçirdiğimiz vakit var. Biz burada seçimi kesinlikle beklemedik. 20 senede 15 seçim gördük. Biz biliyoruz ki sefer bizden, zafer Allah’tan. Biz bu çalışma düsturuyla biz hizmete devam edeceğiz. Ben gece gündüz çalışan belediye başkanımıza çok teşekkür ediyorum. Hizmetin, eser siyasetinin vücut bulmuş hali olan Büyükşehir Belediye Başkanımız Doç. Dr. Tahir Büyükakın’a çok teşekkür ediyorum. Meclis kapandı, milletvekillerimiz sahada. Meclis kapanmadan önce de vekillerimiz sahadaydı. Muhalefet partilerinin vekilleri seçim bölgesine 6 ayda bir geliyor, biz haftada bir vekillerimizi ağırlamaktan gurur duyuyoruz. Allah onlardan razı olsun. Bizim sahadaki liderimiz, önderimiz İl Başkanımız Mehmet Ellibeş oldu. O çalışıyor, bize de şevk geliyor. Biz Gölcük olarak onu tanıyoruz. Kocaeli’nin önünü açtı. Çok güzel bir miting yaptık. İl başkanlığımıza, sizlere, tüm teşkilatıma teşekkür ediyorum. Durmak yok, yola devam” dedi.

Hiçbir zaman kendimizi yalnız hissetmedik

Ardından söz alan Gölcük Belediye Başkanı Ali Yıldırım Sezer, “Burada muazzam bir pozitif ortam ve enerji var. 2023, Cumhuriyetin kuruluşunun yüzüncü yılına gelen bir seçim dönemi. Buradaki enerjiyi gördükten sonra, 2023’te Allah’ın izniyle yüzümüzün ak olacağını ve başarıyla çıkacağımızı düşünüyorum. Büyükşehir Belediye Başkanımız Doç. Dr. Tahir Büyükakın’a, kıymetli milletvekillerimize, ilçe başkanımıza teşekkür ediyorum. Hiçbir zaman kendimizi yalnız hissetmedik. El birliği ile güzel işler gerçekleştirdik. Bundan sonra da Sayın Cumhurbaşkanımızın liderliğinde yine inşallah gerçekleştireceğiz. Ben herkes burada olduğu için, ben de burada olduğum için Allah’a şükrediyorum, hepinize ayrı ayrı teşekkür ediyorum” dedi.

Her daim dipdiri, capcanlıyız

Son olarak söz alan AK Parti il Başkanı Mehmet Ellibeş, “Bizler bizi biz eden, bu partiyi kuran milletimizi hiç unutmadık, unutmuyoruz. Her daim milletimizin izinde, onların istek ve beklentileri doğrultusunda eser ve hizmet siyaseti yapmayı sürdürdük ve sürdürüyoruz. 21. yaşımızı tamamlamış durumdayız. Daha nice 21 yıllar, bizi hizmet noktasında bekliyor. AK Parti’nin bu noktada bir sorumluluğu var. Nasıl kurulduğu ilk günden bu zamana kadar vermiş olduğu tüm sözleri yerine getirdiyse ve samimi bir gayret içerisinde olduysa, eser ve hizmetleri ile halkın gönlünde taht kurduysa, bunun sonucunda da 15 seçimde milletimiz, iradesini sandığa Recep Tayyip Erdoğan ve AK Parti olarak yansıttıysa bu parti bir dava hareketidir. Bizler de teşkilatlar olarak her daim dipdiri, capcanlıyız. Sloganımızda olduğu gibi reisinle dik dur eğilme, bu teşkilat, bu millet seninle demeye devam ettik. Bugün de devam ediyoruz. Muhalefet çok büyük bir umut içerisinde, bunun temeli de şu: Eser ve hizmet noktasında eksik bulamıyorlar. Birçok vesayet ortadan kalkmış, ülke bağımsız ve özgür olma yolunda emin adımlarla yürüyor. Terör belasını Türkiye sınırları içerisinden def etmişiz. Doğu Akdeniz’den Libya’ya, Suriye’den Kafkasya’ya bütün coğrafyada ülkemizin hak ve menfaatlerinin korunması noktasında önemli adımlar atmış ve dünyada örnek bir devlet olarak, örnek lider olarak Sayın Cumhurbaşkanımızın yer ettiği bir dönemdeyiz.

Ayda yılda bir sokağa çıkıyorlar, biz buradayız diyerek bizi sorguluyorlar

Muhalefet de ülkede var olan hayat pahalılığı ve enflasyon üzerinden siyaset üreterek yüce Türk milletinin aklını çelmenin gayreti içerisinde. Yalan ve algı ile bunu başaracaklarını zannediyorlar. Kurulan altılı, yedili masada bir proje üretmeye çalışıyorlar ama üretemiyorlar. Ekonomik sıkıntı ve var olan enflasyon, hayat pahalılığında orta direk olarak ifade edilen kesim ile ilgili enflasyonun üzerinde artışlarla her daim biraz daha hafifleyen sıkıntılar var. Biz de teşkilat olarak sahadayız. Muhalefet diyor ya iktidar nerede, sokağı gezemiyor diye, biz dolaşıyoruz da onlara denk gelmiyoruz. Biz hep sahadayız. Çarşıdayız, bakkala uğruyoruz, STK’larla buluşuyoruz. Tüm kademelerimizle sahada olduk ve buna devam ediyoruz. Muhalefetle hiç karşılaşamıyoruz. Ayda yılda bir sokağa çıkıyorlar, biz buradayız diyerek bizi sorguluyorlar. Biz doğru bildiğimiz yolda yürümeye devam edeceğiz. Biz Kocaeli teşkilatları olarak bir uygulama ile her ay ilçelerimizi geziyoruz. Her hafta asgari 1 veya 2 ilçemizi tüm milletvekillerimizle geziyoruz. İstişare kurulu üyelerimiz, meclis üyelerimiz, mahalle teşkilatlarımız burada. Sekiz kola ayrılacağız ve görev yerlerimizde tüm Gölcük’ü karış karış gezeceğiz. Eser ve hizmet noktasında liderimizin önderliğinde, inandığımız yolda yürümeye devam edeceğiz.

Merkez Mahallesi’ndeki çalışmaları da başarı ile sonuçlandı

Hükümetimizin yapmış olduğu hizmetler, Büyükşehir Belediyemizin ve ilçe belediyemizin yaptığı hizmetler ortada. Gölcük her geçen gün büyüyor ve gelişiyor. Kendini yeniliyor. Altyapı ve üstyapısıyla sosyal, kültürel, sportif ve sanat tesisleri ile gözde bir ilçemiz. Kentsel dönüşüm çalışmalarımızın son aşamaları olan Merkez Mahallesi’ndeki çalışmaları da başarı ile sonuçlandı. Belediyemizin önderliği, Çevre ve Şehircilik Bakanlığımız ve Büyükşehir’in de katkıları ile başarı ile sürüyor. Ben bir kez daha tüm milletvekillerimize, teşkilat mensuplarımıza teşekkür ediyorum.

8 ayrı grup sahaya çıktı

İlçe Parti Binasındaki basın açıklamasının ardından AK Parti Kocaeli Milletvekilleri, Büyükşehir Belediye Başkan Vekili Yaşar Çakmak, Kocaeli İl Başkanı Mehmet Ellibeş, Belediye Başkanı Ali Yıldırım Sezer, İlçe Başkanı Çetin Seymen ve tüm Kademe Birimleri 8 ayrı gruba ayrılarak Gölcük’ün bütün noktalarında esnaf ve vatandaşları ziyaret ettiler. Ziyarette Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın kendisi tarafından kaleme alınan mektubu esnaf ve vatandaşa veren AK Partililer, ‘Gölcük’e güveniyoruz. Gölcük Liderine her zaman sahip çıktı, bundan sonra da sahip çıkacak’ dediler.

26 Ağu 2022 - 17:04 - Siyaset


göndermek için kutuyu işaretleyin

Yorum yazarak Gölcük Gündem Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Gölcük Gündem hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Anadolu Ajansı (AA), İhlas Haber Ajansı (İHA), Demirören Haber Ajansı (DHA), Anka Haber Ajansı (ANKA) tarafından servis edilen tüm haberler Gölcük Gündem editörlerinin hiçbir editöryel müdahalesi olmadan, ajans kanallarından geldiği şekliyle yayınlanmaktadır. Sitemize ajanslar üzerinden aktarılan haberlerin hukuki muhatabı Gölcük Gündem değil haberi geçen ajanstır.