Anket

Gölcük Belediye Başkanı kim olur?

 • 21634
  %47.8
 • 22954
  %50.8
 • 224
  %0.5
 • 413
  %0.9
 • 1
  %0.0
Toplam Katılım 45226

göndermek için kutuyu işaretleyin

Yorum yazarak Gölcük Gündem Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Gölcük Gündem hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

56

Necdet Gökçe - gölcük akp yönetimi meclis listelerine saadet ve refah kökenli isimler koymaya gerek duymadığına göre bu oyları ya garanti görüyor yada gerek duymuyor..mhp dende gerekli oyu alacak gibi görünmüyor..

Eğer saadet partisi 5500 oyunu tutarsa ve bu seçim bizim seçimimiz değildir diyen yeni refah partiside akp deki emanet oylarını kullanmazsa ki öyle görünüyor bu seçimi sayın İŞERİ ve ekibi bir yanlış yapmazsa TEPKİ OYLARINIDA HESABA KATARSAK 4000 ila 5000 arası bir farkla alır gibi görünüyor..

Yanıtla . 7Beğen . 0Beğenme 13 Şubat 12:28
57

Ahmet Muhtar - @Necdet Gökçe 56 nolu yoruma cevabı: Necdet Abi, bu açıklamayı aday adaylığına başvururken yapacaktınız. Artık sözünüzün bir kıymeti yok, tren gitti anlaşılan sen de inmişsin, hayırlı olsun.

Yanıtla . 0Beğen . 0Beğenme 17 Şubat 12:00
55

Mehmet - İşmet işeri, gölcüğü bilir Gölcük için yakışan neyse onu yapar Yıldırım sezerin siyasi hayatı başlamadan biter..

Yanıtla . 6Beğen . 0Beğenme 11 Şubat 21:10
53

Seloyby - Av, ali yıldırım sezer inşallah, gölcük için güzel projeleri olacak inşallah

Yanıtla . 1Beğen . 0Beğenme 10 Şubat 22:09
52

Rüstem Çavdar - Avukat Yıldırım Sezer az farkla da olsa kazanır, dürüst, cömert ahlaklı bir kişiliğe sahip

Yanıtla . 7Beğen . 0Beğenme 04 Şubat 17:30
47

İzmitli- Akp Nin Sonu1 - Ak Partide Tam Rantın Ortasında Olan Bir Aday Çıkarttılar!

Sanki rantın,yağmanın ve siyasetin dışındaymış gibi kripto bir aday çıkarttı Ak Parti,bu aday ismi şimdiye kadar Gölcükte pek bilinmeyen,tanınmayan biri,çarşı esnafı dahi tanımıyor...

Çünkü senaryoda öyle olmalıydı,kenarda beklemeliydi tıpkı İl Başkanında olduğu gibi...

Günü gelince sahneye yeni temiz,rantta bulaşmamış bir isim gibi halka lanse edilecek...

Geçmişte yapılan rant vurgunları,yolsuzluklar vs. üzerleri örtülecekti,Halkta bu yemi yutacak!

Öylede oldu Ak Partinin kurt senaristleri kripto hücreleri istedikleri isimleri aday göstermekte başarılı oldular,Reislerini bile kandırdılar her zamanki gibi.

Zaten hep kandırıldım diyor oda!

Birde işi milliyetçiliğe döken Kocaeliye,Gölcüke dışarıdan gelen insanlara kendilerine Ensarlık yapmış,iş aş,ev bark vermiş,zaman içinde kız vererek evlendirmiş akrabağlık bağları kurmuş,onları ev,bark sahibi olmalarına vesile olmuş Karadeniz insanlarını aday göstermemekte ısrarcı bir kulis yürütenlerde olmuş!

Şurası bir gerçek Kocaeli Bölgesi kurucuları Karadeniz insanlarıdır ve İzmit,Gölcük Gürcü ağırlıklı Gürcülerin kurucu oldukları bölge yani memleketidir,

Bu insanların kendi memleketlerini yönetmeleri en doğal haklarıdır...

Birde Lazlarla,Gürcülere koy..uk gibi sözler sarf eden embesiller...

Dedelerinize,Babalarınıza sormadınızmı? Kocaeli bölgesine ve Gölcüğe geldiğinizde kim sahip çıkmış aşını,sofrasını kim paylaşmış...kim evlendirmiş...kim ev,bark sahibi yapmış...kim iş vermiş...ne oldu tüylenince huyunuz,suyunuzmu değişti.

Ak Partinin kripto senaristleri demografik yapıyı,bölgenin asıl sahiplerini göz ardı ederek bu asalak azınlık grubu dikkate alarak bir aday çıkarttılar...

Mehmet ELLİBEŞ'e Gölcüğün Karadeniz Köyleri,Karadenizli insanları seçimi kazandırdılar.

Karadeniz insanları bu nankörlüğü affetmezler gereğini sandıkta yaparlar.

Gölcük Sayın İsmet İŞERİ'ye hayırlı olsun;İŞERİ Gölcükte yılların Esnafı,yıllardır Halkın içinde sıcak temasta,sadece seçimde-

Yanıtla . 15Beğen . 0Beğenme 30 Ocak 22:20
51

Servet - @İzmitli- Akp Nin Sonu1 47 nolu yoruma cevabı: İzmitli Akp'nin sonu diye saçmalayan klavye delikanlısı; 1. husus Akp'nin sonu geldi yazmışsın Ak partili olmadığın muhakkak belli. 2. husus Ak parti adayı hangi rantın ortasında somut bir şey yazmamışsın çünkü sen iftira atıyorsun. İftira değilse yaz da bilelim. 3. husus Ak parti genel merkezi istihbarat raporlarına bile bakıyor, kamuda işe girmek için bile güvenlik soruşturması yapılıyor. 4. Husus etnik kökenleri kaşıdığına göre sen ya CHP'lisin ya da FETÖ'cü bu da net. 5. Husus sen kocaeli gazetelerine de yorum yapıyorsun, biz biliyoruz , bu da net. 6. Husus Mehmet Ellibeşe herkes oy verdi. Gölcükte seçmen sayısı 120 bin olmuş. Yaklaşık %20 gürcü kökenli, %20 trabzon kökenli vatandaş yaşıyor. Herkes kardeşçe yaşıyor, hiçbir sıkıntı yok. SON HUSUS; Seningibi Fetöşçüler Ak davayı bölemez,Yallah başka kapıya.Kocaelinde sonuç belli 13:0

Yanıtla . 6Beğen . 0Beğenme 01 Şubat 10:32
46

Değirmendere - Bugün tank palet yarın gölcük tersane... Dur demek gerekiyor

Yanıtla . 4Beğen . 0Beğenme 30 Ocak 18:32
42

Gölcük - Ben insanları anlayamadim pahalılık var deriz her yer dolup tasar alış veriş merkezleri dolu herkesin kapısında nerdeyse iki araç ,telefonlar son model ıyiki pahalılık var bizim insanlarımıza yaranilmaz oturduğu yerden maaş vereceksin yorulmicaklar hiç .kim gelirse gelsin ona da bi kulp takariz biz .türk milletin huyudur şikayet .

Yanıtla . 0Beğen . 0Beğenme 30 Ocak 14:15
41

Gölcüklü - Burdan ali Yıldırım rahat kazanır liyakat adalet diyenlere soruyorum, hayırdır bilmediğimiz birseymi var kardeşim nerden geliyor bu rahatlık :)

Yanıtla . 1Beğen . 0Beğenme 29 Ocak 19:40
43

Servet - @Gölcüklü 41 nolu yoruma cevabı: Ak Parti girdiği her seçimi Allah'ın takdiri ve yardımıyla kazanmıştır. Size ise cevap : NALIŞKANLIK

Yanıtla . 1Beğen . 0Beğenme 30 Ocak 15:42
40

Mehmet Yavuz Üreyen - Ali Yıldırım Sezer İle Çok Rahat Kazanırız Bu Seçimi. Gölcük İçin Bir Şanstır Ali Yıldırım Sezer.

Yanıtla . 5Beğen . 0Beğenme 29 Ocak 16:00
39

Abdullah Avcu - Akp adayi sayın Av.ali Yıldırım Sezer bey hem liyakat li hem genç hem dinamik verdiği sözü tutan iyi bir lider dır. Görmek istediğiniz tüm vasıflara haiz gölcük için büyük bir kazanctir.

Yanıtla . 5Beğen . 0Beğenme 29 Ocak 10:10
38

Gölcüklü - Teşkilatta toplantıda bu anlet gündem olmuş sanırım peş peşe yıldırım beye destek mesajları oy kitlesi geldi

Yanıtla . 2Beğen . 0Beğenme 29 Ocak 00:12
37

Melik Şahin - Ak parti Adayı Ali Yıldırım SEZER beyefendi ilkeli, dürüst, vizyon sahibi, liyakatli, istişare eden, bilgili, mütevazi bir adaydır, inşallah başkanımızdır.

Yanıtla . 6Beğen . 0Beğenme 28 Ocak 16:12
36

Çğdm - Ali Yıldırım Sezer Gölcüğümüze hayırlı olması temennisiyle inşallah

Yanıtla . 7Beğen . 0Beğenme 28 Ocak 13:48
35

Ömer Burak Barış - Ali Yıldırım Sezer GÖLCÜK'ümüze hayırlı uğurlu olsun.

Yanıtla . 9Beğen . 0Beğenme 28 Ocak 13:15
34

Börte - Ak parti genel merkezini kutluyorum. Böyle dürüst, ilkeli, vizyonu bir başkanı gölcüğe kazandırdığı için. Durmak yok yola devam. Daha yapılacak çok iş var.

Yanıtla . 5Beğen . 0Beğenme 28 Ocak 12:56
32

Vahit Er - Ak parti başkan adayımız son derece mütevazi, dürüst bir şekilde yoluna devam ediyor. Teşkilatlar Yıldırım Sezer beyi benimsedi. Rahatsız olanlar fitneciler her dönem oldu. Genel merkezimiz çok ince eleyip sık dokudu. Ak partililer rahat olsun.

Yanıtla . 6Beğen . 0Beğenme 28 Ocak 10:34
31

Nuri Reis - Ali Yıldırım Sezer, Adalet Liyakat İstişare. Teşkilat tam gaz sahada çalışıyor. Yorumlara şaşırmamak elde değil. Benim adayım olmadı diye sanal alemde konuşmanın anlamı yok. Herkes yarışır bir kişi seçilir, birden fazla birinci olur mu hiç.

Yanıtla . 5Beğen . 0Beğenme 28 Ocak 09:05
30

Metin - Burada 1-2 kişiye yazıyorum, gereksiz yere ortamı germeye çalışmayın, kim olduğunuzu biliyoruz. Ak partinin adayı hayırlı olsun. İster oy verin ister vermeyin, 1-2 kişi ile sonuç değişmez. Etnik kimlik işlerini bırakın.Büyükşehir adayı Gürcü diye başka kimse oy vermesin, başiskelede muhacirler, Darıcada Erzurumlular, İzmit’te manavlar, Körfez’de lazlar Ak partiye oy vermesin o zaman. Şaşırdınız mı siz? Şaşkınlıktan bir şey içiyorsunuz herhalde. Gürcü Laz Erzurumlu Gümüşhaneli herkes Yıldırım başkanın yanında.

Yanıtla . 4Beğen . 0Beğenme 27 Ocak 22:50
45

Suat Usta - @Metin 30 nolu yoruma cevabı: Öyle 1 yada 2 kişiyi küçük görürseniz yalova daki gibi kaybetmeyin sakın geçenki secimde 4 bin oy farkı ile kazanmıştı köylerin oyu ile 55 bu sefer bakalim nasıl kazanacaksınız hile yapmazsanız.

Yanıtla . 2Beğen . 0Beğenme 30 Ocak 15:48
44

Yılmaz öztürk - @Metin 30 nolu yoruma cevabı: Kimmiş onlar kimmiş varsa bir bildiğiniz açıklayın onlarmi yanlış söylüyor yoksa siz mi yanlış yapıyorsunuz hepiniz biranda bir ağızdan yazmaya baslamıssiniz toplantıda böyle karar alındı heralde hadi bekliyoruz tabi yerse

Yanıtla . 1Beğen . 0Beğenme 30 Ocak 15:45
28

Neriman Kıvanç - Elbette her vatandaş gibi benim de bir siyasi görüşüm var ancak içinde bulunduğumuz durum.siyasi görüşümün ötesine geçti.Babamın oğlu bile olsa bu düzene dur demek lazım.Yolda izde yürürken.kulak misafiri oluyor insan.vatandaşın sokakta konuşabildiği tek şey var o da ödemeler.yıllardır kan kusturan ve kendi maddi menfaatleri uğruna yanlış düzene hayır demiyenlere..zerre hakkım varsa zehir zıkkım olsun..ÇALANA..ÇIRPANA..İHALEYİ YANDAŞINA.VERENE..YAZILI VE GÖRSEL BASINI ORYANTAL DANSINA ÇEVİRİP.İSTEDİĞİ GİBİ YAZDIRIP ÇİZDİREN DÜZENE..HAYIIIIR..HAYIRLI OLSUN İSMET İŞERİ

Yanıtla . 12Beğen . 0Beğenme 27 Ocak 21:51
27

Nuran Güvenol - 50 yıldır gölcük halkına hizmet eden, Gölcük halkının sıkıntılarına yakından şahit olan, halkın adamı, halkın insanı İsmet İşeri. Oyumuz sana. Gölcük te değişim şart. Yağmaya, talana son.

Yanıtla . 12Beğen . 0Beğenme 27 Ocak 21:37
24

Gölcüklü - Ak Partinin belediyecilik kavramının içinde bulunmamış siyasetin içinde bulunmamış bir aday çıkarması gölcüke yarar değil zarar verir yıllarca belediye üzerinden yani gölcük üzerinden rant sağlayanlar yemeye devam eder net

Yanıtla . 3Beğen . 0Beğenme 27 Ocak 19:39
22

Adil - Gölcük le alakası olmayan gölcükle ilgili nabız yoklayamayan gölcüpün derdinden anlayamayanlar aday belirleme sürecinde etkili olmuştur bu açık ve net bir şekilde ortada bunun cevabı Allahı izniyle 31 martta verilecek ve tüm siyasi egolar kibirler son bulacak gürcülere yoksunuz dediniz bizde yokuz diyoruz İŞERİYE HAYIRLI OLSUN

(AK PARTİLİ)

Yanıtla . 13Beğen . 0Beğenme 26 Ocak 13:17
26

Nuran Güvenol - @Adil 22 nolu yoruma cevabı: Sizi tebrik ederim. Turan dumlu gürcü değil diye seçilemez diyenler. Gölcük'ün halinden anlamayan, vakti izmit barosunda geçen bir insanın, üstelik te belediyecilik konusunda bu kadar tecrübesiz bir insan gölcük te nasıl belediyecilik yapacak. (kişiliğine saygım sonsuz. Yanlış anlaşılmasın. )

Yanıtla . 4Beğen . 0Beğenme 27 Ocak 21:23
23

Hasan - @Adil 22 nolu yoruma cevabı: Hadi ordan AK PARTILI ymis

Yanıtla . 0Beğen . 0Beğenme 27 Ocak 17:32
21

Yılmaz Öztürk - Bir ak partili olarak ilk defa partime oy vermiyecegim temeldeki adayı tanımıyorum ve birilerinin dayatması olan adayı istemiyorum. Bana davadan sakın bahsetmeyin o birilerine göre ihale çıkar davası değil bizimki mecliste hep aynı adamlar yardımcılar hep aynı adamlar biz bu mal üstüne mal katanlardan bıktık 5 sene önce meclis üyesi olanların 5 sene öncesi ile şimdiki mal varlıklarını bir araştırın kim davası için cabaliyormus görün 15 temmuzda donanma kapısında direnenlerdenim ben öyle il teşkilatının başındaki adam gibi feto ye karşı duranlara gizlice tasfiye yapanlara oy yok.

Yanıtla . 13Beğen . 0Beğenme 25 Ocak 20:21
25

Bbp Abdullah Kanpara - @Yılmaz Öztürk 21 nolu yoruma cevabı: Yılmaz Öztürk tebrikler

Yanıtla . 2Beğen . 0Beğenme 27 Ocak 19:50
15

Lazogli - Yıldırım sezerin yanında gezen ve onlarında arkasındakiler yıldırım sezer seçildikten sonra ilk olarak söyledikleri nara şudur gürcülerle lazlara (trabzonlular) nasıl k..d.k merak etmeyin 31 marta hakkını vereceğiz size

Yanıtla . 4Beğen . 0Beğenme 22 Ocak 14:07
12

Tarık ziyad - Akp li arkadaşlar niye karıştırıyorsunuz. Mehmet ellibeş başkanımız teşkilata üye miydi? Daha dün rant için gelenler bugün rantları kesilecek diye ödü kopuyor, az kaldı sabredin. Zafer Ak Partinin olacak tüm belediyeler alınacak

Yanıtla . 4Beğen . 0Beğenme 19 Ocak 09:59
13

Gölcüklü - @Tarık ziyad 12 nolu yoruma cevabı: Rant için gelenler derken kim bunlar?

Yanıtla . 3Beğen . 0Beğenme 19 Ocak 17:11
10

Salim Sağlam - Gümüşhane Erzurum tayfası her seçimde Ak partiye oy verir, şimdi diğerlerinin ne kadar partili olduğunu ne kadar davaya aşık olduğunu göreceğiz. Bu arada aday Erzurum ya da Gümüşhaneli mi? Bu fobi nerden geliyor klavye delikanlısı

Yanıtla . 5Beğen . 0Beğenme 19 Ocak 01:37
16

Lazogli - @Salim Sağlam 10 nolu yoruma cevabı: Salim saglam 16 yıldır iktidarda gurcu ve lazlar varken etnik milliyetçiliği başlatan sizdiniz neden erzurum yada gümüşhaneli aday adayı cikaramadiniz

Yanıtla . 1Beğen . 0Beğenme 22 Ocak 14:10
09

İzmitli - Bu yerel seçimler haramilerin,yağmacıların,hortumcuların AKP'nin sonu olacak.

Çalınca oluyor'u göreceksiniz siz.!

AKP belediyelerinde israfa,saltanata göz yumdunuz...artık yeter!

bu sefer zar,zor 8 belediye ancak alabilirsiniz.

Yandaşlarınız yüksek maaşlar alıyorlar,altlarında devletin kiralık araçları,ceplerinde devletin lüks telefonları...herşey devletten analarının karnından makam koltuğuyla doğmuş yandaşlar!

İhaleler sürekli yandaşlara veriliyor adalet,hak,hukuk yok...

Bu yerel seçimler AKP'nin bitişi.

Başkan Adaylarınız bile rantiyeci,kan emicilerin listesi hiç temiz bir liste değil!

Sanayi Esnafını mağdur ettiniz verilen sözler yerine getirilmedi herkes buradan işyeri alamadı...gider ayakta AKP'li yandaşlarınıza satacaksınız dükkanları,bu ne acele!

Yanıtla . 5Beğen . 0Beğenme 18 Ocak 21:42
08

Yunus Dulger - Ak parti adayını anladık hadi chp ye yaradı bu iş bari meclis üyelerini bari düzgün seçin hep aynı insanlar hep rantçı ihslecileri yapmayın yok mermerci yok mobilyacı yok sigortacı yok kantinci kardesim işçiyi normal vatandaşı yapın bırakın bu haramileri

Yanıtla . 5Beğen . 0Beğenme 17 Ocak 19:45
18

Eyüp Sarıkaya - @Yunus Dulger 08 nolu yoruma cevabı: Evinde işinde düzeni olmayan bu yolda hiç olamaz işleri düzgün gidiyorsa eğer bir esnafın meclis üyesidr olur başkanda olur herşey olur çok takılma Yunus dulger rahatsızlık duyan kendisi aday olsun da görelim...

Yanıtla . 1Beğen . 0Beğenme 23 Ocak 14:03
17

Güngör Musaoğlu - @Yunus Dulger 08 nolu yoruma cevabı: Belediye adayı kamuoyundan anladığım kadarıyla akp nin en çok oy alacak adayu görünüyor.Meclis üyeleri halkın hangi kesiminden olması lazım Yunus bey. saydığın meslek grupları gayet halkı temsil edebilecek kesim .Sen ne olsun istiyorsun Hovarda alemci kumarcı vs mi olsun istiyorsun

Yanıtla . 2Beğen . 0Beğenme 23 Ocak 00:06
07

Katip - Gölcük kaynıyor daha dün partiye üye olmus adama bu teşkilat arkasında durmaz körler sağırlar birbirini ağırlar yaparsiniz gümüşhane ile erzurum tayfası ila devam edersiniz.

Yanıtla . 6Beğen . 0Beğenme 17 Ocak 15:12
11

Komutan - @Katip 07 nolu yoruma cevabı: Evelallah onlar da yeter

Yanıtla . 3Beğen . 0Beğenme 19 Ocak 01:40
06

Harun - Tepeden inme teşkilatları hiçe sayan kocaeli ve gölcük ak partiye oy yok yaşasın reis

Yanıtla . 6Beğen . 0Beğenme 17 Ocak 09:22
04

Doğadakiadam - Bağımsız aday gölcüğü ve halkını tanıyan Ezgin AYDIN

Yanıtla . 13Beğen . 0Beğenme 14 Ocak 16:31
02

Ismail - Kavakli sahili nehalde bir baksinlar hertaraf çukur kazilmis birakmişlar heryer çamur bataklik doğru düzgün işiklandirma yok sahilde bunlar hiçbişey yapamaz onun için gölcükte akp oy yok

Yanıtla . 15Beğen . 0Beğenme 13 Ocak 23:06
01

Kadir - Golcuge en çok sen yakisirsin Ezgin abi bir bağımsız aday olarak

Yanıtla . 12Beğen . 0Beğenme 13 Ocak 21:48